نام دوره:

 Service Manager ITIL

 

دوره ی آموزشی ITIL SERVICE MANAGER از دوره هایی است که در رسته ی دوره های مدیریتی قرار گرفته و به عنوان یک ابزار در زمینه ی مدیریت پروژه ها مبتنی بر روش های IT، شناخته می شود.
از آنجایی که در تمامی دنیای امروزه، تکنولوژی در همه ی زمینه ها به فعالیت می پردازد و تمامی قله های علمی را فتح می کند، در زمینه ی کسب و کار نیز می توان گفت که تکنولوژی به سمتی پیشرفت می کند که تمامی شیوه های کسب و کار را مبتنی بر خود سازد. اما تا امروز، تمامی سازمان ها و تیم های کسب و کاری که از تکنولوژی برای پیشرفت کسب و کار خود استفاده کرده اند، نتایج قابل قبولی را دریافت کرده اند.
در این دوره SERVICE MANAGER سعی می شود تا مخاطبان را با مفهوم چرخه ی عمر خدمات به منظور بهبود فعالیت های کسب و کار در حوزه ی خدمات فناوری اطلاعات، آشنا سازد. همچنین این دوره به شما آموزش می دهد تا استراتژی ها، طراحی، ارائه، پشتیبانی و… را در زمینه ی خدمات فناوری اطلاعات و همسویی آن ها با کسب و کار خود را بهتر از قبل شناخته و از روش هایی که در این دوره به شما آموزش داده می شوند استفاده کنید تا نگاهی نوین به این گونه کسب و کارها داشته باشید. دوره ی ITIL FOUNDATION نیز که از خانواده ی دوره های ITIL به شمار می رود، می تواند به عنوان پیش نیاز این دوره به شمار رود و شما را برای شروع این دوره SERVICE MANAGER به خوبی آماده سازد. مخاطبین این دوره نیز تمامی افراد هستند و تمامی کسانی که پیش نیاز این دوره را پشت سر گذاشته باشند و با دید باز به سمت کسب و کار همسو با خدمات فناوری اطلاعات حرکت کنند، می توانند جزو مخاطبین این دوره به شمار روند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
1,500,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره Service Manager ITIL”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *