آزمونهای بین المللی 

مدارک بین المللی

مدارک معتبر IT در دنیا را از طریق موفقیت در آزمون های بین المللی و رسمی می توانید دریافت نمایید. تقریبا تمامی دوره های IT که در آن قصد شرکت را دارید دارای یک مدرک بین المللی هستند، که به شما پس از قبولی در آزمون مدرک آن تخصص اعطا می گردد.

در چند سال اخیر به دلبل شرایط خاص کشورما برگزاری این آزمون ها چه در داخل و چه در خارج از کشور برای متقاضیان با پاسپورت ایرانی همواره دارای مشکلاتی بوده است.

گروه آموزش ویستا از ابتدای فعالیت خود (حدود ۱۶ سال) است، که با رایزنی و ارتباطات خود توانسته برای بسیاری از داوطلبین و دانشجویان مجموعه ویستا و سایر آموزشگاه ها این آزمون ها را بدون مشکل در داخل و خارج از کشور مانند آزمون های HP, Linux, Mikrotik ,ICDL, Photoshop, Microsoft, ITIL, CEH, Cisco و…..جهت پیگیری و کسب اطلاعات در خصوص شرایط برگزاری آزمون مورد نظر خود با همکاران تماس حاصل فرمایید.

لیست برخی از آزمونهایی که امکان برگزاری آنها و همچنین مدارکی که امکان اخذ آنها وجود دارد به شرح زیر می باشد :

آزمونهای سیسکو  – مدارک Cisco

آزمونهای مایکروسافت  – مدارک Microsoft

آزمونهای لینوکس ال پی آی  – مدارک Linux LPI

آزمونهای کامپتیا – مدارک CompTIA

آزمونهای اچ پی – مدارک HP

آزمونهای گوگل – مدارک Google

آزمونهای اوراکل – مدارک Oracle

آزمونهای امنیت – مدارک EC-Council

آزمونهای ادوبی – مدارک Adobe

آزمونهای میکروتیک – مدارک Mikrotik

آزمونهای ITIL  – مدارک ITIL

آزمونهای VMware – مدارک VMware

آزمونهای سیتریکس – مدارک Citrix

آزمونهای آمازون – مدارک Amazone

آزمونهای جونیپر – مدارک Juniper

مدارک PMI

مدارک SIX Sigma

و …

لازم به ذکر است با توجه به تغییرات آزمون های اکثر شرکتها در سال ۲۰۲۰ لطفا اطلاعات خود را از طریق مشاوران ما به روز نمایید و سپس اقدام به ثبت نام نمایید .

 

دوره های تضمینی آمادگی آزمون های بین المللی

 

هدف دوره:

با توجه به هزینهٌ بالا، شرکت در آزمونهای بین المللی در خارج از کشور، گروه آموزش ویستا به هدف کاهش هزینه ها و اطمینان خاطر متقاضی آزمون از صرف هزینه با نتیجه مورد نظر خود اقدام به طراحی و برگزاری دوره های این دوره به صورت نیمه خصوصی و به صورت نیمه فشرده در مدت تقریبی ۳۰ ساعت برای هر دوره برگزار می گردد.

 

روش تدریس:

تدریس مضامین این دوره به دو بخش تقسیم می گردد.

در بخش اول ابتدا در خصوص سرفصل های دوره مرورکامل گردیده تا تمامی نقاط ضعف فنی شرکت کننده گان برطرف گردیده و همه به یک سطح استاندارد مورد نظر به جهت آموزش برای قسمت بعدی قرار گیرند.

در بخش دوم نمونه سوالات آزمون های بین المللی مدرک مورد نظر دانشجو به صورت حل تمرین سناریو های فنی و همچنین نکات روش صحیح تست زدن با توجه به بازه های زمانی محدود هر سوال مطرح گردیده به صورتی که متقاضی با آزمون مهارت کافی به جهت حضور موفق در آزمون اصلی پیدا کند.

شرایط شرکت در دوره:

متقاضیان عزیز در صورت تمایل می توانند با مشاوره اختصاصی بخش آزمونهای بین المللی اطلاعات کافی را دریافت نمایند. به طور کلی متقاضی قبل از ثبت نام در یک آزمون تعیین سطح اولیه به منظور مشخص شدن سطح علمی متقاضی و میزان آمادگی فنی دوره شرکت می نماید و سپس در خصوص تاریخ تقریبی مورد نظر برای آزمون بین المللی هماهنگی می نماید و پس از ثبت نام تضمینی آمادگی آزمون در گروه آموزش ویستا نسبت به ثبت نام در آزمون بین المللی درتست سنترهای همکار در خارج از کشور اقدام نموده و ایمیل ثبت نام به آدرس ایمیل دانشجو ارسال می گردد. سپس متقاضی با حضور در دوره های آمادگی آزمون به سطح آمادگی برای قبولی ۱۰۰% خواهد رسید که گروه آموزش ویستا این موضوع را تضمین می نماید.

تعریف دوره ی تضمینی آمادگی آزمون:

گروه آموزش ویستا خدمات آموزشی خود را در خصوص نحوه برگزاری دوره و کیفیت دروس دوره ضمانت می نماید. این بدین معنی است در صورت قبولی آزمون آزمایشی، پیش از آزمون بین المللی که توسط خود ویستا برگزار می گردد، گروه آموزش ویستا ضمانت می نماید که متقاضی آزمون بین المللی دوره را با موفقیت پشت سر خواهد گذاشت و در غیر این صورت تنها هزینه ثبت نامی دوره آمادگی آزمون به متقاضی مسترد خواهد شد.

نمونه مدرک :