دوره UML - آموزشگاه ویستا
دوره UML

دوره UML

دوره ی آموزشی (Unified Modeling Language (UML از جمله دوره هایی است که در قالب مجموعه دوره های تحلیل نرم افزاری قرار گرفته و به کمک علاقمندان این زمینه شتافته است.

در این دوره سعی می شود تا به کمک روش های شی گرا، تحلیل سیستم ها به شما آموزش داده شود. این فرایند به تحلیل گران کمک می کند تا بتوانند سیستم های سریع و منطقی را در شرایط درحال تغییر فضای کسب و کار طراحی نمایند. زبان  UML از جمله زبان هایی است که برای تحلیل سیستم های شی گرا، راه هایی را در اختیار دارد. اهدافی که این دوره در نظر گرفته است شامل آموزش مراحل تحلیل، طراحی و تولید نرم افزار به کمک روش های شی گرا با کمک زبان UML می باشد. البته در این دوره از یک ابزار کمکی برای ترسیم نمودارها نیز استفاده خواهد شد. اگر به دنبال یک ابزار طراحی و تحلیل قدرتمند می گردید،  UML می تواند به عنوان یکی از ابزارهای قوی در این زمینه به شما بسیار کمک کند و حتی کیفیت تحلیل های انجام شده را به مقدار زیادی بالا ببرد. در این روش، با نمودارهایی سر و کار دارید که ساختار سیستم های شی گرا را به تصویر می کشند و به شما در شناسایی و تحلیل بسیار کمک خواهند کرد. در گذشته از برنامه نویسی های توابع استفاده می شد، اما امروزه روش جدیدی به نام روش برنامه نویسی شی گرا، برنامه نویسان را از مشکلات قدیمی جدا کرده و به دنیای جدیدی وارد نموده است.

مخاطبین این دوره، کارشناسان و مدیران فناوری اطلاعات می باشند که قصد استفاده از این زبان برای طراحی و تحلیل داده های خود را دارند. البته همانند هر دوره ای که قصد شرکت در آن را داشته باشید، پیش نیازهایی وجود دارد و پیش نیاز این دوره نیز آشنایی کلی با مفاهیم شی گرا می باشد.

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۲۷
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top