دوره PACK CCNP ENARSI

دوره های شبکه خصوصاً دوره سیسکو یکی از مواردی ست که در تمام دنیای فن آموری امروز مورد استفاده قرار میگیرد. اما سیسکو با تغییراتی که در سرفصلهای2020 خود ایجاد کرده تغییرات زیادی اعمال نموده که منجر به برگزاری دوره های متفاوتتری نسبت به قبل شده است. دوره PACK CCNP ENARSI حاصل یکی از این تغییرات سیسکو میباشد.

درباره دوره PACK CCNP ENARSI

در مطلب دوره PACK CCNP ENCOR توضیح دادیم که دوره های سیسکو در سه سطح برگزار میشود . و همچنین با تغییرات سیسکو دو آزمون دیگر به این مجموعه اضافه شده است.  دوره ccnp enterprise سیسکو به دو دوره ENARSI و ENCOR تقسیم شده . در این دوره مباحثی چون کسب دانش و مهارت های لازم نصب ، پیکربندی ، اجرا و عیب یابی شبکه های اینترپرایز، مباحث پیشرفته تر مسیریابی و فناوری زیرساخت های شبکه مطرح میشود.

آزمون های  این دوره

در این دوره آزمونی که برگزار میشود به اسم Implementing Cisco Enterprise Advanced Routing and Services یا (300-410 ENARSI) میباشد. همچنین این دوره های جدید آموزش سیسکو به هیچگونه پیشنیازی احتیاج ندارد. به طور مثال در میان این تغییرات، سیسکو تمام پیش نیازهای امتحانات را لغو کرد. دیگر لازم نیست برای آزمون CCNP مدرک CCNA را کسب کنید.و یا قبلا برای گواهینامه ccnp لازم بود چند آزمون برگزار شود. اما جدیدا فقط با دو آزمون میتوان مدرک ccnp را دریافت کنند.

مخاطبان دوره

افرادی که به عنوان مهندس شبکه های اینترپرایز و یا مهندس سیستم هستند میتوانند در این دوره ها شرکت کنند. لازم به ذکر است افرادی که مهندسی دوره ادمین سیستم و ادمین شبکه نیز هستند میتوانند بدون هیچ مانعی در این دوره شرکت کرده و ازمونهای معتبر سیسکو 2020 را شرکت نمایند

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
4,000,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره PACK CCNP ENARSI”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *