نام دوره :

 Network +

 

دوره آموزشی Network+ یکی از دوره هایی است که در آن به مباحث شبکه و گستردگی های آن پرداخته خواهد شد.
در این دوره شما با مفاهیم شبکه و نحوه ی استفاده از آن ها در زمینه های مختلف آشنا خواهید شد. در حقیقت کسانی که می خواهند متخصصین شبکه را استخدام کرده و از آن ها در زمینه های ارتباطات شبکه ای استفاده کنند، از شما مدرک Network+ را طلب می کنند. در زمینه ی شبکه نباید یک بعدی پیش رفت. بدین معنی که شما در هنگام یادگیری شبکه، باید هم با مباحث تئوری آن آشنا شوید و هم از مباحث عملی آن استفاده کنید تا در پیچیدگی هایی که شبکه ها دارا هستند دچار مشکل نشوید.
پس از گذراندن این دوره به شما طوری آموزش داده خواهد شد که از مباحث cisco و mcse که از مباحث مهم شبکه هستند، درک بیشتری پیدا کنید.
در ابتدای این دوره و پس از گذراندن مفاهیم ابتدایی شبکه، شما با نحوه ی راه اندازی یک شبکه آشنا شده و پس از آن به نصب و اجرا و پیکربندی آن می پردازید. پس از گذراندن مباحث نصب و اجرا، شما قادر خواهید بود تا تنظیمات و خدمات بیشتر بر روی بستر شبکه را فراگرفته و از آن ها در شبکه های تحت کنترل خود استفاده کنید. تامین امنیت، نگهداری، تعمیر شبکه های کامپیوتری و مباحث دیگری از این قبیل نیز مباحث مهمی هستند که هر مهندس شبکه باید آن ها را آموخته باشد و از آن ها بهترین استفاده برای بهینه سازی شبکه های سازمانی را بکند.
پس در راستای برآورده کردن نیازهای شبکه ای خود، به دوره هایی از این قبیل مراجعه کنید تا دانش شبکه ای خود را تقویت کرده و از آن در راه اندازی و کنترل یک شبکه ی کامپیوتری، نهایت استفاده را ببرید.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
7,000,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره Network +”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *