نام دوره :

 ISMS

دوره ی آموزشی (ISMS ( Information Security System Management به معنی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات، از جمله دوره هایی است که به منظور ممیزی داخلی این سیستم ها برای شما در نظر گرفته شده است.
در این دوره، در کنار یادگیری مفاهیم و الزامات سیستم مدیریت امنیت اطلاعات، با چگونگی و نحوه ی پیاده سازی جزء به جزء ISMS در سازمانها آشنا خواهید شد.
با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فضای مجازی و شبکه در بسیاری از مکان ها، سازمان ها و ارگان های معتبر، نیاز به امنیت در این فضاها نیز بسیار احساس شده و برای جلوگیری از نفوذهای بی مورد و به سرقت رفتن اطلاعات محرمانه، افرادی دست به برگزاری دوره هایی نظیر ISMS زده اند تا با مفاهیم و چگونگی عملکرد ممیزی داخلی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات، آشنایی کامل را پیدا کنید. در این دوره، شما به بررسی انواع استانداردهای جهانی در زمینه ی امنیت اطلاعات می پردازید و با انواع آن ها آشنا خواهید شد و در ادامه نیز با چگونگی ممیزی این استانداردها در حوزه های مختلف امنیت اطلاعات و ارتباطات در سطوح بالای سازمان ها و ارتباطات بین سازمانی، آشنایی کامل پیدا خواهید کرد. مدیریت ریسک و چگونگی شناسایی تهدیدات داخلی و خارجی در حوزه ی اطلاعات نیز از دیگر مباحثی است که در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد.
از دیگر سرفصل هایی که در این دوره به فراگیری آن می پردازید نیز می توان به برنامه ریزی، تهیه، اجرا و گزارش دهی ممیزی داخلی، پیگیری و بررسی اقدامات اصلاحی و رفع عدم انطباق ها، ممیزی بهبود مستمر و… اشاره کرد.
مهندسین کنترل، مهندسین فنی، دانشجویان IT علاقمند به موضوع امنیت اطلاعات و به طور کلی تمامی افرادی که قصد محافظت از یک سیستم اطلاعاتی را دارند، از جمله مخاطبین این دوره به شمار می روند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
3,500,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره ISMS”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *