نام دوره :

( CISSP (Certified Information Systems Security Professional

 

 

دوره ی آموزشی ( CISSP Certified Information Systems Security Professional) از مجموعه دوره هایی است که توسط کنسرسیوم امنیت اطلاعات (ISC ) ارائه شده است و از مدرک آن می توان به عنوان یک مدرک معتبری در بخش امنیت شبکه یاد کرد چرا که این این دوره به هیچ محصول خاصی وابستگی ندارد.
امروزه با وجود هکرها و کسانی که به شبکه ها دستبرد زده و اطلاعات و مدارک محرمانه ی آن ها را به سرقت می برند، وجود سیاست های امنیتی در هر شبکه و ارگان ضروری می باشد. لذا افرادی که این مدرک را بدست می آورند، دانش و توانایی لازم برای اجرای سیاست های کلان امنیتی در شبکه ها را دارا شده و می توانند در شرکت های بزرگ و برای شبکه های بزرگ، این سیاست ها را پایه گذاری کنند. این مدرک آن قدر مورد تایید است که حتی کشورهای بزرگی نظیر آمریکا و کشورهای اروپائی، بر اعتبار آن صحه گذاشته و حتی مراکز بزرگی همچون وزارت دفاع آمریکا نیز آن را معتبر می دانند.
در حقیقت این دوره CISSP ، اولین مدرک در زمینه ی امنیت اطلاعات است که بسیار معتبر می باشد.
در این دوره، عمق و وسعت دانش یک فرد با تمرکز بر ۸ دامنه امنیت سنجیده می شود و به او سیاست های کلان مدیریت امنیتی شبکه را می آموزند. در اصل افرادی که این دوره را پشت سر می گذارند، درک کامل و مستقلی از مسائلی مربوط به مهندسی اجتماعی پیدا کرده و قادر به ایجاد امنیت اطلاعات در سازمان های بزرگ با ارائه ی خط مشی ویژه با سیاست های خاص امنیتی آن سازمان می باشند.
مخاطبین این دورهمی توان به افراد حرفه ای در زمینه ی شبکه، مهندسین کنترل، مهندسین فنی، مدیران شبکه و به طور کلی تمامی کسانی که علاقمند به تکمیل توانایی های خود در زمینه ی امنیت اطلاعات می باشند، اشاره کرد.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
3,500,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره CISSP”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *