دوره CCIP MPLS

دوره CCIP MPLS یکی از دوره هایی است که سیسکو به منظور توسعه، گسترش و یکپارچه سازی بستر تجهیزات شبکه ی خود ارائه کرده است.

سیسکو یکی از مجهزترین و معتبرترین شرکت های تولید تجهیزات شبکه است که امروزه از تجهیزات آن برای برقراری شبکه های درون سازمانی، در سازمان های کوچک یا بزرگ، استفاده می شود.

آزمون های سیسکو

این شرکت به منظور ایجاد بسترهای گسترده بر روی تجهیزات خود، دست به برگزاری آزمون هایی زده است تا کسانی که این دوره ها را با موفقیت پشت سر می گذارند، بتوانند در استفاده از تجهیزات آن ها، بهترین عملکرد را از خود نشان دهند.

دوره ی  CCIP MPLS

این دوره نیز یکی از همین دوره های آموزش سیسکو است که شما را با مباحثی همچون راه اندازی، مهاجرت، بهره برداری، رسیدگی و عیب یابی این شبکه ها آشنا خواهد ساخت.

افرادی که می خواهند این دوره را پشت سر بگذارند، باید در ابتدا دوره های دیگر که پیش زمینه ی این دوره محسوب می شوند همانند CCDP, CCIE, CCNP, CCIP را گذرانده و سپس مشغول به تحصیل این دوره شوند.

آشنایی با دوره

شما در این دوره با دانش عملی و تئوری جهت پیاده سازی، پیکربندی، یکپارچه سازی و توسعه زیرساخت های مربوط به MPLS آشنا خواهید شد و سپس روش ها و مدل های عیب یابی و برطرف کردن عیب های شبکه را از طریق این بستر فرا خواهید گرفت.

مخاطبین این دوره

به طور کلی شما در انتهای این دوره به یک دید وسیع از CCIP MPLS دست پیدا خواهید کرد که گسترش و یکپارچه سازی این بستر را برای شما آسان خواهد کرد.مخاطبین این دوره، مهندسین کنترل و یا کسانی هستند که علاقمند به مدیریت و کنترل یک شبکه ی درون سازمانی هستند، بخصوص شبکه هایی که بر روی تجهیزات سیسکو برقرار شده اند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
1,850,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره ccip mpls”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *