قیمت 2,500,000 تومان

افزودن به علاقمندی ها
0 دانشجو
30
0 دیدگاه 109 بازدید

سرفصل های این دوره :

نام دوره :

دوره CISA

 

دوره ی آموزشی (CISA (Certified Information Systems Auditor از جمله دوره هایی است که به منظور بازرسی و مانیتور کردن سیستم های اطلاعاتی، طراحی و ارائه شده است. در این دوره افراد به درجه ای خواهند رسید که می توانند سیستم های اطلاعاتی را بازرسی، کنترل، مانیتور و مورد بررسی قرار دهند و از صحت رفتار آن ها اطمینان حاصل نمایند. با کسب مدرک CISA شما در سرتاسر دنیا و در بسیاری از شرکت های معتبر، به عنوان یک بازرس سیستم های اطلاعاتی مورد تایید شناخته می شوید و می توانید در این زمینه فعالیت کنید. سیستم های کسب و کار سازمان ها به طورعمده نیازمند کنترل و مانیتورینگ و بازرسی هستند، که این کار از دست هرکسی ساخته نیست. اما کسانی که این مدرک را می گیرند، توانایی انجام بدون نقص آن را خواهند داشت.
با گسترش سازمان هایی که از سیستم ها استفاده می کنند و به کنترل کنندگان این سیستم ها نیازمند هستند، تقاضا برای چنین تخصصی زیاد شده و در نتیجه ی آن افرادی که CISA را در دست دارند به عنوان سرممیزی استاندارد کنترل و تخصص های امنیتی، توسط این شرکت ها به استخدام در خواهند آمد.
اگر قصد شرکت در چنین دوره ای را دارید، لازم است بدانید که پیش نیاز این دوره، آشنایی با مفاهیم امنیت و شبکه می باشد و شما در این دوره، به اطلاعات خودتان اضافه بر آشنایی با مفاهیم، خواهید افزود.
از جمله مخاطبین این دوره نیز می توان به مدیران امنیت، کارشناسان امنیت، مهندسین فنی شبکه و مدیران اصلی شبکه که کار کنترل و نظارت بر فعالیت های شبکه را دارند، اشاره کرد. شما نیز اگر از این دسته افراد هستید و به این توانایی ها و این مدرک نیاز پیدا کرده اید، این دوره را از دست ندهید.

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,500,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دوره امنیت CISA”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *