دوره امنیت CISA

دوره امنیت CISA که مخفف (Certified Information Systems Auditor)  از جمله دوره هایی است که به منظور بازرسی و مانیتور کردن سیستم های اطلاعاتی، طراحی و ارائه شده است. در این دوره افراد به درجه ای خواهند رسید که می توانند سیستم های اطلاعاتی را بازرسی، کنترل، مانیتور و مورد بررسی قرار دهند و از صحت رفتار آن ها اطمینان حاصل نمایند.

مدرک CISA

با کسب مدرک CISA شما در سرتاسر دنیا و در بسیاری از شرکت های معتبر، به عنوان یک بازرس سیستم های اطلاعاتی مورد تایید شناخته می شوید و می توانید در این زمینه فعالیت کنید. سیستم های کسب و کار سازمان ها به طورعمده نیازمند کنترل و مانیتورینگ و بازرسی هستند، که این کار از دست هرکسی ساخته نیست. اما کسانی که این مدرک را می گیرند، توانایی انجام بدون نقص آن را خواهند داشت.

اهمیت دانش CISA

با گسترش سازمان هایی که از سیستم ها استفاده می کنند و به کنترل کنندگان این سیستم ها نیازمند هستند، تقاضا برای چنین تخصصی زیاد شده و در نتیجه ی آن افرادی که CISA را در دست دارند به عنوان سرممیزی استاندارد کنترل و تخصص های امنیتی، توسط این شرکت ها به استخدام در خواهند آمد.

آموزش دوره امنیت CISA

اگر قصد شرکت در چنین دوره ای را دارید، لازم است بدانید که پیش نیاز این دوره، آشنایی با مفاهیم امنیت شبکه و شبکه می باشد و شما در این دوره، به اطلاعات خودتان اضافه بر آشنایی با مفاهیم، خواهید افزود.

دوره امنیت CISA مناسب چه کسی است؟

از جمله مخاطبین این دوره نیز می توان به مدیران امنیت، کارشناسان امنیت، مهندسین فنی شبکه و مدیران اصلی شبکه که کار کنترل و نظارت بر فعالیت های شبکه را دارند، اشاره کرد. شما نیز اگر از این دسته افراد هستید و به این توانایی ها و این مدرک نیاز پیدا کرده اید، این دوره را از دست ندهید.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
4,000,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره امنیت CISA”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *