دوره Software Testing - آموزشگاه ویستا
دوره Software Testing

دوره Software Testing

دوره ی آموزشی Software Testing تحلیل و تست نرم افزار از جمله دوره هایی است که مربوط به طراحی و تحلیل نرم افزارهای موجود در جهان می باشد.
روزانه بسیاری نرم افزار در سراسر جهان تولید می شوند که تولید کنندگان آن ها یا بهتر است بگوییم برنامه نویسان آن ها، باید در طراحی و ارائه ی این نرم افزارها به نکاتی دقت کنند تا برنامه مورد نظرشان محبوبیت لازم و کاربردی بودن را در بین مردم داشته باشد. نکاتی از قبیل سرعت ارائه، کیفیت، قیمت مناسب و از همه مهم تر کاربردی بودن نرم افزار. اما این نکات از طرق مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرند تا از صحت و سلامت نرم افزار و درستی نکات انجام شده بر روی آن، اطمینان حاصل شود.
دوره هایی که در این زمینه، آموزش های لازم را برای تست نرم افزارها به علاقمندان این حوزه، می دهند، می توانند به عنوان دوره های تحلیل و تست نرم افزار Software Testing نام گرفته و در بین برنامه نویسان و… بسیار کاربردی واقع شوند. در حقیقت یک متخصص زمانی سطح حرفه ای خودش را به معرض نمایش می گذارد که فهم مفاهیم و شیوه های تست نرم افزار را به خوبی آموخته باشد و از آن ها برای تست سلامت نرم افزارها استفاده کند. در این گونه دوره ها نیز سعی می شود تا به شما مهارت های لازم برای رسیدن به دانش کافی در این زمینه و همچنین روش های مختلف تست نرم افزار برای اجرای دقیق آن ها در عمل، آموزش داده شوند تا بیش از پیش از آن ها بهره ببرید. شما برای شرکت در این دوره نیز حداقل پیش نیاز لازم، یعنی تجربه در تولید نرم افزار، را باید داشته باشید تا درک بهتری از مطالب ارائه شده پیدا کنید. مخاطبین این دوره نیز همه ی کسانی می باشند که در تولید یک نرم افزار یا توسعه ی آن، مثل طراحان، تحلیل گران، مدیران پروژه، کارفرمایان و…، شرکت دارند می باشند.

بیشتر بخوانید:  دوره safe design
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۲۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره Software Requirement Analysis Practical Approach

دوره ی آموزشی Software Requirement Analysis Practical Approach از جمله دوره هایی است که به ...
دوره Software Requirement Analysis Practical Approach
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top