دوره Data Recovery - آموزشگاه ویستا
دوره Data Recovery

دوره Data Recovery

دوره ی آموزشی Data Recovery یکی از دوره هایی است که به شما در زمینه ی اطلاعات از بین رفته و بازگردانی آن ها بسیار کمک خواهد کرد.
در دنیای امروز که بسیاری از مدارک و اسناد به صورت اطلاعاتی در سیستم ها ذخیره می شوند، با وجود ویروس ها و مشکلات نفوذپذیری شبکه ها و …، از بین رفتن اطلاعات به طور ناگهانی، یکی از اتفاقات رایج به شمار می رود. لذا شما باید توانایی بازگردانی آن ها را داشته باشید چرا که بسیاری از اوقات شما اطلاعات ارزشمندی را از دست داده اید. به همین منظور، دوره هایی نظیر دوره ی Data Recovery برای شما در نظر گرفته شده است تا به راحتی بتوانید با دانش بازگردانی اطلاعات از بین رفته و همچنین با نحوه ی عملکرد آن بر روی سیستم های مختلف آشنا شوید.
از جمله مکان هایی که در آن ها اطلاعات ذخیره می شوند و گاهاً ممکن است از روی آن ها پاک شده و اطلاعات را از دست بدهید می توان به هارد ها، درایو هارد ها، هارد دیسک ها، هاردهای اکسترنال و اینترنال، هارد دیسک ها و…. اشاره کرد.
به همین منظور شما باید با تجهیزات الکتریکی و ابزار کار تعمیرات آن ها نیز آشنایی پیدا کنید که در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد. باز کردن صحیح هاردها، تشریح کامل اجزای داخلی آنها، شناخت قطعات مختلف هارد، نحوه ی ذخیره سازی اطلاعات بر روی هارد، عملکرد آنها، تعمیر تخصصی آنها، تعمیر بُردهای آنها و… از جمله مواردی است که در این دوره به شما آموزش داده می شود و می توانید از آن ها برای بازیابی اطلاعات خود استفاده کنید.
مخاطبین اصلی این دوره نیز دانشجویان علاقمند به ریکاوری اطلاعات، تعمیرکنندگان لوازم الکترونیکی و به طور کلی تمامی افرادی که قصد بازیابی اطلاعات از دست رفته ی خود را دارند، می باشند.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

 1. حسین
  ۰۹:۲۵ مورخه ۰۶ خرداد ۹۷

  ممنون میشم زمانبندی کلاس ها رو هم بدین

 2. متین امیری
  ۰۹:۲۶ مورخه ۰۶ خرداد ۹۷

  لطفا با شماره زیر تماس بگیرین
  ۰۲۱۸۸۵۰۸۰۸۰

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۵
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top