دوره Share Point

نرم افزار share point یکی از امکاناتی است که شرکت مایکروسافت برای علاقمندان و نیازمندان به این نرم افزار، طراحی و تولید کرده است تا همانطور که از اسم آن پیداست، بتوانند نکته های (اسناد، مدارک، نامه ها و…) مدنظر خود را با دیگر قسمت ها به اشتراک بگذارند.
در دنیای قدیمی، نامه نگاری ها و کارهای اداری با سرعت پایین و همچنین صرف زمان بسیار انجام می شد. اما امروزه که نرم افزارها و بایگانی های الکترونیکی به جای روش های قدیمی در سازمان ها رواج پیدا کرده اند، باید سیستم نامه نگاری و ارتباط های درون سازمانی را نیز سریع تر از گذشته کرد.
شما نیز باید از ایجاد و توسعه سیستم های جزیره ای که غیرقابل کنترل هستند جلوگیری کرده و از نرم افزارهایی با بستر یکپارچه که در این زمینه فعالیت می کنند (همانند share point ساخت مایکروسافت) استفاده کنید.
این نرم افزار برای سازمان ها و ارگان های کوچک و بزرگ در نظر گرفته شده است تا همه ی قسمت های این سازمان ها بتوانند با یکدیگر تعامل و ارتباط داشته باشند. به طور مثال نامه ها را به اشتراک بگذارند، اطلاعات و اسناد را بایگانی کرده و یا ذخیره و منتشر کنند و همچنین افراد از طریق این نرم افزار با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
شما نیز اگر صاحب یک سازمان با نیازهای گفته شده هستید و یا مهندس شبکه و سیستم های یک سازمان هستید، باید از وجود چنین نرم افزار قدرتمندی در این زمینه استفاده کنید. دوره های آموزشی share point شما را قادر می سازد تا ارتباطات درون سازمانی خود را گسترش دهید و به سرعت فعالیت های انجام شده در سازمان بیافزایید.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,500,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره SharePoint Server 2016 Configuring & Administering”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *