نام دوره:

SCSM

آشنایی با دوره و تعریف مختصر درباره آن:

System Center Service Manager از جمله نرم افزارهایی است که شرکت مایکروسافت مخصوص کنترل و نظارت بر روی سیستم های شبکه، طراحی و روانه ی بازار کرده است.
نرم افزار scsm یک پلتفرم جامع برای گسترش بهره وری از کارشناسان IT می باشد. کارشناسان IT همواره تحت بیشترین فشارها هستند تا با کمترین بودجه، بیشترین اطلاعات را تولید و مدیریت کنند که در حال حاضر یکی از بزرگترین عامل های ریسک کردن و هزینه کردن برای اکثر کسانی است که با IT سر و کار دارند.
این نرم افزار که از خانواده نرم افزارهای system center است، همانند دیگر اعضای این خانواده به شما کمک می کند تا با استفاده از ابزارهای قدرتمندی که در اختیار دارید، از بروز نواقص و مشکل های ناگهانی در سیستم شبکه ی کوچک یا گسترده ی خود جلوگیری کنید و یا بعد از بوجود آمدن چنین مشکل هایی، آن ها را برطرف کنید.
در طی این دوره، شما آموزش می بینید که چطور بر روی سیستم سازمانی خود، نرم افزار SCSM را نصب و پیکر بندی کرده و از طریق آن، مدیریت شبکه ی خود را به دست بگیرید.
دیگر سرفصل های دروس این دوره:
فرایند و چارچوب ITSM ، شخصی سازی مدیریت SCSM 2012 ، پیکربندی قراردادهای سطح سرویس، ساخت پیکربندی مدیریت داده ها ، Deploy کردن تکمیل درخواست خدمات، گزارش گیری، گسترش شخصی سازی های مدیریت و…
پس اگر به دنبال این هستید که سیستم سازمانی خودتان را گسترش دهید و یا اگر کارشناس IT یک سازمان بخصوص هستید و مدیریت سیستم های آن مکان را به عهده دارید، یا حتی اگر دانشجوی این رشته و علاقمند به فعالیت در این زمینه هستید، پیشنهاد می شود که از یادگیری این نرم افزار و استفاده از آن استقبال کنید.

 

سرفصل کلی:

1- ITSM Frameworks and Processes

2- Personalizing SCSM 2016 Administration

3- Configuring Service Level Agreements (SLAs)

4- Building the Configuration Management Database (CMDB)

5- Deploying Service Request Fulfillment

6- Working with Incident and Problem Management

7- Designing Change and Release Management

8- Implementing Security Roles

9- Reporting

10- Extending SCSM with Advanced Personalization

11- Automating Service Manager 2016

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,300,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره SCSM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *