نام دوره :

safe design

 

safe design طراحی ایمن در ساخت و برای جلوگیری از تخلف در ساخت و ساز، استفاده و مراحل تخریب سازه مهم است. طراحی ایمن یک فرایند است که به عنوان ادغام شناسایی خطر و روش های اولیه در فرآیند طراحی برای حذف یا کاهش خطر آسیب ساختار طراحی شده تعریف شده است. این شامل تمام طراحی شامل امکانات، تجهیزات، محصولات، طرح و پیکربندی است. طراحی ایمن شامل همه کارها و وظایف از طرف مشتریان به طراحان و سازندگان است.
یکی از برنامه هایی که به عنوان بخشی از این ابتکار عمل انجام می شود، به منظور ارتقاء طراحی ایمنی به عنوان وسیله شناسایی خطرات و حذف خطرات و خطرات پیش از ورود به محل کار، تلاش می کند. و قانون سلامت و ایمنی سالمت ۲۰۰۴ (قانون سلامت) مجموعه ای از وظایف را برای کنترل خطرات در طراحان، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارفرمایان و افرادی که با مدیریت یا کنترل محل کار کار می کنند، اعمال می کند. رویکرد طراحی ایمن به ادغام شناسایی خطر و اقدامات کنترل خطر در فرایند طراحی به منظور شناسایی خطرات و از بین بردن یا آسیب پذیری و کاهش خطرات بهداشت و ایمنی اشاره دارد. یک رویکرد طراحی ایمن باید در اولین فرصت مورد استفاده قرار گیرد و در نظر گرفته شده برای کل دوره عمر ساختمان، ساختار، گیاه و محل کار طراحی شده است. برای مثال، خطراتی که ممکن است در هنگام ساخت، استفاده، نگهداری ایمن طراحی و تخریب یک ساختمان وجود داشته باشد، باید به عنوان بخشی از طراحی طراحی Safe Design و خطرات کنترل شده شناسایی شود.
اهداف این دوره شامل اصول طراحی شی گراء است و دانش آموز میتواند کلاس های استاندارد، قابل تست و قابل قبول است.در این دوره سعی شده است تا الگوهای طراحی (Design safe) نیز به شکل کاملا عملی و به صورت مثال در حین جلسات کلاس به دانشجویان آموزش داده شود.
مخاطبین این دوره شرکت های تولید نرم افزار و یا سازمان هایی که به دنبال معماری مناسب جهت پیاده سازی نرم افزارهای تجاری بزرگ با کیفیت، قابل تست، مقیاس پذیر و توزیع شده با بازدهی بالا هستند.
آن دسته از برنامه نویسانی که قصد دارند در تیم های حرفه ای توسعه ی نرم افزار جهت انجام پروژه های بزرگ شرکت داشته باشند.
آن دسته از برنامه نویسانی که به مباحث طراحی و معماری نرم افزار علاقه داشته و قصد دارند تا با به روزترین روش های طراحی و معماری آشنا شوند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,650,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره safe design”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *