OSWE

دوره OSWE مربوط به مباحث امنیتی است. صنعت وایرلس روز به روز در حال گسترش است. اما متاسفانه، تنظیمات امنیتی که در تجهیزات وایرلس پیاده سازی شده است اغلب دچار مشکلاتی است و در نتیجه، آنها را آسیب پذیر میکند. در عمل بسیاری از شرکتها و سازمانها هنوز از شبکه های وایرلس آسیب پذیر استفاده میکنند این به علت کمبود آگاهی امنیتی یا درک نامناسب از ریسکها است.

هدف از دوره oswe

OSWE یک تست امنیتی برای تست نفوذ در وب است. این دوره دانش پذیران را به چالش می کشاند تا بتوانند درک درستی از  اثبات از طریق ارزیابی چالش انگیز و ارزیابی برنامه های وب و پروسه هک شدن داشته باشند.
OSWE، قادر است آسیب پذیری های موجود در برنامه های وب را با استفاده از فن آوری های مختلف شناسایی کند و حملات سازمان یافته را به شیوه ای کنترل و متمرکز انجام دهد.

OSWE قادر است بیش از راه اندازی هرگونه سوء استفاده از پیش نوشته شده را انجام دهد، اما همچنین می تواند با موفقیت به کنترل کد بپردازد.

دوره (WiFi (Wireless Attacks

دوره (WiFi (Wireless Attacks برای سازماندهی و تشریح حملات مربوط به وایرلس طراحی شده است و با استفاده از ابزارها و تکنیکها، درک خوبی از نا امنیهای وایرلس را به مخاطبان میدهد.
در عمل بسیاری از شرکتها و سازمانها هنوز از شبکه های وایرلس آسیب پذیر استفاده میکنند این به علت کمبود آگاهی امنیتی یا درک نامناسب از ریسکها است.دوره (Wifu (Wireless Attacks برای سازماندهی و تشریح حملات مربوط به وایرلس طراحی شده است و با استفاده از ابزارها و تکنیکها، درک خوبی از نا امنیهای وایرلس را به مخاطبان میدهد.این دوره برای تست کنندهها طراحی شده است تا بتوانند حملات مختلف وایرلس را انجام دهند.

پیش نیاز دوره oswe

پیش نیاز برای این دوره آموزشی che است. مخاطبین این دوره کارشناسان امنیت، مدیران فناوری اطلاعات، مدیران امنیت اطلاعات،افراد علاقمند به مباحث امنیتی و تست نفوذ هستند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
1,500,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره OSWE”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *