OSCP

دوره OSCP مخفف   Offensive Security Certified Professiona میباشد. ویکی از توزیع های سیستم عامل لینوکس است که توسط شرکت Offensive Security منتشر شده و حاوی ابزارهای ارزشمندی جهت تست نفوذ می باشد. دوره تست نفوذ باKali که با نام PWK یا Penetration Test With Kali Linux نیز شناخته می شود در سطح پیشرفته تر و حرفه ای تری با استفاده از ابزارها و امکانات سیستم عامل Kali به تست نفوذ در شبکه می پردازد. گواهینامه رسمی این دورهOSCP نام دارد.

موارد آموزشی در دوره OSCP

در این دوره ابتدا افراد با مبانی تست نفوذ و جمع آوری اطلاعات پیشرفته آشنا می شوند . سپس روش های پیدا کردن آسیب پذیری های مربوط به Buffer Overflow در نرم افزارهای تحت ویندوز و لینوکس فرا می گیرند.
کار کردن با Exploit های مختلف تحت ویندوز و لینوکس و روش های سفارشی سازی آن ها را با توجه به زبان برنامه نویسی آن را فرا می گیرند.

کار کردن با Shell Code های مختلف و روش های استفاده از آن ها درون Exploit از مطالب دیگر این دوره می باشد.
پیش نیاز این دوره در صورت لزوم آشنایی با دستورات لینوکس، آشنایی با تنظیمات روتینگ، سوئیچینگ و راه اندازی سرویس‌های شبکه درسیستم عامل لینوکس Linux است.
مخاطبین دوره کارشناسان امنیت، مدیران فناوری اطلاعات،مدیران امنیت اطلاعات ،افراد علاقمند به مباحث امنیتی و تست نفوذ هستند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,600,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره OSCP”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *