دوره JUNIPER JRE

 

دوره ی آموزشی JUNIPER JRE که از زیرمجموعه دوره های جونیپر می باشد، با هدف آشنایی بیشتر با امکانات و راهکارهای جونیپر، برای شما برگزار می گردد.
JRE به معنی (JUNOS ROUTING ESSENTIAL) می باشد که در خصوص انواع روش های مسیریابی در سیستم عامل JUNOS بحث خواهد کرد. در حقیقت مسیریابی یکی از مهمترین روش های ممکن برای ایجاد یک بستر امن در شبکه می باشد که هر مهندس شبکه و یا کسی که قصد تامین امنیت شبکه را دارد، باید در ابتدای کار با این  مبحث آشنایی پیدا کند. اما مسیریابی در تجهیزات جونیپر نیز نیازمند آموزش هایی است که این دوره به طور تخصصی به آن ها خواهد پرداخت.
دوره JUNIPER JRE به دانشجویان، دانش پایه ای مورد نیاز برای کار با سیستم عامل Junos و پیکربندی دستگاه های Junos را آموزش می دهد و حاوی مفاهیمی از جمله دانش شناختی مسیریابی پایه و نمونه های پیکربندی، و شامل یک مرور کلی از مفاهیم مسیریابی عمومی، سیاست مسیریابی و فیلترهای فایروال، می باشد. پیکربندی، عملیات و پیاده سازی راهکارهای امنیتی بر روی شبکه نیز، از دیگر اهداف این دوره می باشد که در طول دوره با آن ها آشنا خواهید شد. در حقیقت دوره ی آشنایی با جونیپر به دو قسمت تقسیم می شود که مفاهیم قسمت اول آن را در دوره ی IJOS آموزش می بینید و در این دوره نیز مفاهیم قسمت دوم را در اختیار شما قرار خواهیم داد، تا با پروسه ی ایمن سازی تجهیزات جونیپر یک شبکه به طور کلی آشنایی پیدا کنید.
پیش نیاز این دوره نیز همانند دوره های پیشین، آشنایی با اصول و مبانی اولیه ی جونیپر می باشد که در مسیریابی و پیکربندی به آن نیاز پیدا خواهید کرد. همچنین مخاطبین این دوره نیز همانند دوره های قبل، مهندسین شبکه و دانشجویان علاقمند به مباحث ایمن سازی شبکه می باشند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
1,850,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره JUNIPER JRE”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *