نام دوره:

 JUNIPER AJSEC

 

دوره ی آموزشی JUNIPER AJSEC از جمله دوره هایی است که در راستای آموزش راهکارها و تجهیزات شبکه، در بستر جونیپر، برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.

JUNIPER ADVANCED JUNOS SECURITY ، دوره ای می باشد که در آن به یادگیری نحوه ی پیکربندی و نظارت بر قابلیت های پیشرفته ی سیستم عامل JUNOS پرداخته می شود. در حقیقت شما تا این مرحله، دوره هایی را پشت سر گذاشته اید که شما را با مفاهیم پایه و در ادامه با مفاهیم کلی و اصلی جونیپر و سیستم عامل جونوس آشنا کرده اند. اما در این دوره، به مفاهیم پیشرفته ای می پردازید که به شما قدرت استفاده از بستر جونیپر برای تامین امنیت یک شبکه را هدیه می کند و شما در طول این دوره، می توانید راهکارهای پیشرفته ی جلوگیری از نفوذ و یا برطرف کردن نقص های امنیتی در شبکه را بیاموزید. در حقیقت این دوره بر مبنای دوره ی JSEC بناگذاری شده است و شما به صورت  ADVANCED یا همان پیشرفته، به یادگیری مطالب آن می پردازید. در این گونه دوره ها نیز به دلیل اینکه دانشجو از قبل با مفاهیم اصلی و تئوری آشنایی پیدا کرده است، باید وارد فاز عملی و آشنایی عملی از طریق کارگاه های عملی شود و در طول دوره، علاوه بر یادگیری مفاهیم جدید و پیشرفته، به انجام عملیات های اجرایی تامین امنیت شبکه بپردازد.

برای هر یک از دوره های موجود در آموزشگاه، هدفی ترسیم شده و سرفصل هایی در نظر گرفته شده است که به طور مثال اهداف این دوره نیز پیاده‌سازی IPsec، مجازی‌سازی، AppSecure، پیاده‌سازی NAT به شکل  پیشرفته، امنیت لایه ۲ و Sky ATP می باشند.  این دوره برای قسمت‌های عملی خود از Gateway های سری SRX استفاده می‌کند. مخاطبین این دوره نیز تمامی کسانی هستند که با مفاهیم پایه ی جونیپر آشنایی دارند و قصد ادامه دادن مسیر تامین امنیت شبکه، به صورت پیشرفته را دارند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
1,350,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره JUNIPER AJSEC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *