نام دوره :

 JNCIA JUNOS

دوره ی آموزشی JNCIA JUNOS از جمله دوره هایی است که در راستای تامین امنیت شبکه به وسیله ی تجهیزات امنیتی جونیپر، طراحی و ارائه شده است.
دوره ی JNCIA مخفف شده ی (Juniper Networks Certified Internet Associate) می باشد که در راستای مدیریت مقدماتی تجهیزات جونیپر، برای شرکت کنندگان آن در نظر گرفته می شود. در این دوره به صورت تخصصی در دو قسمت به شما مباحث آموزشی ارائه می شود. در یکی از قسمت ها سیستم عامل JUNOS را آموزش داده که به عنوان سیستم عامل اختصاصی جونیپر شناخته می شود. و در قسمت دیگر، به روش های مسیریابی در سیستم عامل JUNOS پرداخته می شود که سعی می شود تا شما به طور کامل با آن ها آشنایی پیدا کنید. شما پس از گذراندن این دوره به عنوان دانش یار امنیت شبکه ی جونیپر شناخته می شوید و به طور کلی با مدیریت مقدماتی تجهیزات جونیپر آشنایی پیدا کرده اید. شما برای پیشرفت در این مسیر باید دوره های دیگر جونیپر را پشت سر بگذارید که این دوره به عنوان یک پیش نیاز برای دوره های دیگر به شمار می رود. چرا که شما برای آشنایی بیشتر و تخصصی تر با مباحث جونیپر، باید با روش های مسیریابی و سوئیچینگ و روتینگ آشنایی داشته باشید که همه را در این دوره به شما آموزش خواهیم داد. در حقیقت برای رسیدن به گواهینامه ی تخصصی جونیپر، گذراندن این دوره ها برای شما ضروری است.
مخاطبین این دوره کسانی هستند که می خواهند به طور تخصصی با مباحث امنیت شبکه ی جونیپر آشنا شوند. کسانی مثل مهندسین شبکه، مهندسین IT و … که با آموزش تئوری و تفهیمی و کارگاه های عملی با طرح سناریوهای فنی، می توانند دانش و مهارت تامین امنیت شبکه را در این دوره کسب نمایند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
3,200,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره JNCIA JUNOS”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *