نام دوره :

 IPV6

دوره آموزشی IPV6 (IP Version 6 ) که به معنی آی پی نسخه ۶ می باشد، یکی از دوره هایی است که به منظور گذر از IPV4 و فعالیت بستر اینترنتی با IPV6 ارائه شده است.
سازمان های موجود که از سیستم های شبکه برای ارتباط درون سازمانی و اینترنت خود استفاده می کنند، معمولا از آدرس اینترنتی IPV4 استفاده می کنند. مهندسین شبکه که کنترل این بسترها را به عهده دارند، باید با گذر از این آدرس قدیمی، اینترنت شبکه ی سازمان مورد نظر را به آدرس IPV6 تغییر داده و از تکنولوژی های روز دنیا در سیستم شبکه سازمان استفاده کنند.
اما مشکل اینجاست که اولاً این تغییر آدرس به نوبه خود نیاز به آموزش دارد و دوم اینکه شما بعد از تغییر آدرس IPV4 به IPV6 باید تا مدتی هر دو پروتکل را روی سیستم شبکه ی خود فعال نگه داشته و از هر دو استفاده کنید. پس نحوه ی استفاده ی همزمان از هردوی این پروتکل ها را نیز باید بیاموزید. همه ی این نکات گفته شده را می توانید در این دوره فرا گرفته و از آن در شبکه ی تحت کنترل خود استفاده کنید.
شما در این دوره، علاوه بر تغییر آدرس اینترنتی به IPV6 ، نکاتی از قبیل مفاهیم آی پی، امنیت در IPV6 ، نحوه ی اتصال شبکه ی اینترنتی به IPV6 ، مقایسه ی شبکه ی تحت نظر IPV4 و IPV6 و… را آموزش خواهید دید.
مخاطبین این دوره، مهندسین شبکه، مهندسین فنی، علاقمندان به فناوری های شبکه، دانشجویان IT و به طور کلی تمامی کسانی هستند که می خواهند اکنون و یا در آینده، در زمینه ی شبکه های سازمانی و نحوه ی اتصال آن ها با اینترنت و همچنین تغییر آی پی های شبکه به آی پی های جدید و استفاده از تکنولوژی های به روز، فعالیت کنند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,350,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره IPV6”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *