ICDL1

دوره ی آموزشی Windows – ICDL1 از جمله دوره هایی است که به منظور ارتقاء سطح دانش افراد در زمینه ی استفاده از کامپیوتر و ویندوز، ارائه شده است.
امروزه یکی از مهمترین ابزارهای مورد استفاده ی بشر، کامپیوترها و ویندوزهایی هستند که بر روی این سیستم ها نصب می شوند. این رابط های کاربری، همانند بسیاری از رابط های کاربری موجود در هر زمینه ای، دارای امکانات مختلف و کلیدهای کاربردی و گزینه های مختلف می باشند که هر فردی برای استفاده از این سیستم ها، نیاز به یادگیری آن ها دارد. International Computer Driving Licence دوره ای است که در دو سطح عرضه شده و در هر کدام از دوره ها، می توانید موارد خاصی را در مورد کارایی اینگونه سیستم ها آموزش ببینید.
در اولین دوره ی این مجموعه گواهی نامه، که همین دوره ی مورد نظر می باشد، شما با مفاهیم مختلفی آشنا خواهید شد که از جمله موارد آن می توان به زیر اشاره کرد:
مفهوم فایل – انواع فایها – مفهوم سیستم عامل – ویژگیهای سیستم عامل ویندوز XP – محیط اصلی ویندوز Desktop ، آیکنها – Taskbar
طریقه ایجاد پوشه – مشخصات یک پنجره ، تغییر اندازه ، حرکت دادن و …..
اما هر فردی که در هر ارگانی فعالیت می کند یا تمایل به استفاده از کامپیوترهای شخصی در موارد فردی را دارد، باید چنین اطلاعاتی را در بر داشته باشد، چرا که امروزه بسیاری از ارتباطات و فعالیت های آموزشی و کاری، از طریق همین سیستم ها انجام می شود. پس می توان به این نکته اشاره کرد که این دوره مخاطب خاصی ندارد و تمامی افرادی که علاقمند به اینگونه موضوعات هستند و یا نیازمند به استفاده از این سیستم ها در فعالیت های روزمره ی خود می باشند، به نوعی مخاطب این دوره به شمار می روند. پس از ابتدا شروع کنید و پایه ی خود را با شروع این دوره، قوی بناگذاری کنید.

دوره ICDL 2

دوره ی آموزشی Windows-ICDL2 از جمله زیرمجموعه های دوره های ICDL است که به منظور ارتقاء سطح دانش آموختگان این دوره هاICDL 2، ارائه شده است.
امروزه با شروع فعالیت های اینترنتی و رواج تکنولوژی در همه جا، همه ی افراد نیازمند استفاده از سیستم های کامپیوتری و ارتباطات موجود در آن ها هستند. به همین منظور دوره های ICDL ایجاد و ارائه شده اند تا تمامی افراد بتوانند از این اطلاعات و دانش برخوردار شوند. چرا که امروزه هر کسی که در سازمان یا ارگانی فعالیت می کند و یا فعالیت های آموزشی و کاری دارد و یا حتی نیازمند استفاده از سیستم های کامپیوتری در منزل و برای استفاده های فردی می باشد، باید دانش خود را در این زمینه کامل نماید. ICDL نیز یکی از دوره هایی است که به دو بخش تقسیم شده و در بخش اول ICDL 1 آن، شما با مفاهیم کلی ویندوز و سیستم های کامپیوتری و استفاده از پوشه ها و … آشنا می شوید و به طور کلی می توانید از یک کامپیوتر استفاده های معمولی را بهره بگیرید. اما در بخش دوم ICDL 2 آن که همین دوره می باشد، شما با مفاهیم جدیدی از اینترنت و نحوه ی برقراری یک کانکشن واستفاده از مرورگرها و… آشنا می شوید. به همین جهت، بخش اول این دوره، به گونه ای به عنوان پیش نیاز دوره ی دوم محسوب می شود. استفاده از اینترنت و بخش های مختلف برقراری یک اتصال در کامپیوتر، و همچنین استفاده از سایت های پرکاربردی همچون YAHOO و… از جمله مباحث دیگری است که در این دوره به شما آموزش داده می شوند. پس به طور کلی اگر نیازمند دانشی در مورد اینترنت موجود در کامپیوتر، وب، سایت های مختلف و… هستید، این دوره می تواند برای شما بسیار مفید واقع شود. مخاطبین این دوره نیز تمامی افرادی هستند که به این مباحث نیازمند و یا علاقمند هستند .

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
3,000,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره ICDL 1,2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *