دوره ECIH

(EC-Council Certified Incident Handler 212-89) یا دوره امنیت ECIH برنامه ای برای ارائه مهارت های اساسی برای رسیدگی و پاسخ به حوادث امنیتی کامپیوتر در یک سیستم اطلاعاتی طراحی شده است.
دوره مدیریت پاسخ گویی رخداد ECIH وقوع رخداد هیچگاه قابل اجتناب نیست. در حوزه فناوری اطلاعات، رخدادهای امنیت اطلاعات همواره باعث ایجاد ضرر و زیان مادی و غیرمادی در سازمان شده است. امروزه کمتر شرکت/سازمانی را می توان یافت که جهت مقابله با تهدیدات سایبری برنامه/پروژه هایی را تعریف و پیاده سازی نکرده باشند. در این میان، آمادگی سازمان جهت مواجه با بروز رخداد، نیازمند آمادگی کافی پیش و پس از بروز حادثه است.

از سوی دیگر، مدیریت بر چرخه عمر حوادث از مباحث مطرح در کلیه سازمانهای پیشرفته می باشد. در دوره مدیریت بر حوادث امنیت اطلاعات، فراگیران بطور سیستماتیک و یکپارچه با کلیه فرآیندهای لازم جهت مدیریت حوادث امنیت اطلاعات، آشنا شده و کلیه فعالیتهای لازم در جهت کنترل بر حوادث در محیط عملیاتی سایبری را بخوبی فرامیگیرید.

موارد آموزش در دوره امنیت ECIH

در این دوره علاوه بر آشنایی با تهدیدات امنیتی کامپیوتر دانش آموز یاد میگیرد که چگونه با مدیریت دست و پنجه نرم کند و قادر خواهید بود خط مشی هایی ایجاد کنید و مقابله با انواع حوادث مختلف امنیتی کامپیوتر را بیاموزید،
همچنین عدم سازگاری در حوادث حمل و نقل و امنیت، وقایع کد مخرب و تهدیدات حمله داخلی از آموزه های مفید این دوره است.

هدف از برگزاری دوره امنیت ECIH

اهداف این دوره عبارت اند از آشنایی با تهدیدات فضای سایبری و راه های بهینه جهت کاهش خطرات ایجاد شده،طراحی /پیاده سازی و حفظ فرآیندهای مرتبط با حوادث امنیت اطلاعات، مدیریت بر رخدادها/حوادث امنیت اطلاعات در زمان وقوع و نحوه مدیریت فعالیتهای اصلاحی پس از رخدادها.

پیش نیازهای دوره

پیش نیاز برای این دوره تسلط کامل به مباحث شبکه و مفاهیم امنیت اطلاعات، Security+ و CHE میباشد.

مخاطبین دوره

مخاطبین این دوره کلیه مسئولین مدیریت حوادث امنیت اطلاعات سازمان که در جایگاه حرفه ای خود ملزم به پیاده سازی فرآیندها، سیاستها لازم جهت مدیریت حوادث امنیتی در فضای سایبری سازمان خود،متخصصین فن آوری اطلاعات، مدیران شبکه ، متخصصین شبکه و امنیت شبکه و علاقمندان به دوره های تخصصی امنیت هستند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,000,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره امنیت ECIH”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *