قیمت 2,000,000 تومان

افزودن به علاقمندی ها
0 دانشجو
30
سطح مطالعه: پیشرفته
ارائه گواهی نامه معتبر
0 دیدگاه 28 بازدید
گروه مدرسان ویستا
گروه مدرسان ویستا
نمایش پروفایل
درباره مدرس

قلب تپنده ویستا ، مدرسان حرفه ای و متخصصی بوده که سابقه تدریس چندین و چند ساله در حوزه های تخصصی خود دارند . برای اطلاع از نام مدرس دوره ی مورد نظر خود ، لطفا با پشتیبانی مؤسسه تماس حاصل فرمایید.


از این مدرس

نام دوره :

دوره ECIH

 

(EC-Council Certified Incident Handler 212-89) برنامه ای برای ارائه مهارت های اساسی برای رسیدگی و پاسخ به حوادث امنیتی کامپیوتر در یک سیستم اطلاعاتی طراحی شده است.
دوره مدیریت پاسخ گویی رخداد ECIH وقوع رخداد هیچگاه قابل اجتناب نیست. در حوزه فناوری اطلاعات، رخدادهای امنیت اطلاعات همواره باعث ایجاد ضرر و زیان مادی و غیرمادی در سازمان شده است. امروزه کمتر شرکت/سازمانی را می توان یافت که جهت مقابله با تهدیدات سایبری برنامه/پروژه هایی را تعریف و پیاده سازی نکرده باشند. در این میان، آمادگی سازمان جهت مواجه با بروز رخداد، نیازمند آمادگی کافی پیش و پس از بروز حادثه است.
از سوی دیگر، مدیریت بر چرخه عمر حوادث از مباحث مطرح در کلیه سازمانهای پیشرفته می باشد. در دوره مدیریت بر حوادث امنیت اطلاعات، فراگیران بطور سیستماتیک و یکپارچه با کلیه فرآیندهای لازم جهت مدیریت حوادث امنیت اطلاعات، آشنا شده و کلیه فعالیتهای لازم در جهت کنترل بر حوادث در محیط عملیاتی سایبری را بخوبی فرامیگیرید.
در این دوره علاوه بر آشنایی با تهدیدات امنیتی کامپیوتر دانش آموز یاد میگیرد که چگونه با مدیریت دست و پنجه نرم کند و قادر خواهید بود خط مشی هایی ایجاد کنید و مقابله با انواع حوادث مختلف امنیتی کامپیوتر را بیاموزید،
همچنین عدم سازگاری در حوادث حمل و نقل و امنیت، وقایع کد مخرب و تهدیدات حمله داخلی از آموزه های مفید این دوره است.
اهداف این دوره عبارت اند از آشنایی با تهدیدات فضای سایبری و راه های بهینه جهت کاهش خطرات ایجاد شده،طراحی /پیاده سازی و حفظ فرآیندهای مرتبط با حوادث امنیت اطلاعات، مدیریت بر رخدادها/حوادث امنیت اطلاعات در زمان وقوع و نحوه مدیریت فعالیتهای اصلاحی پس از رخدادها.
پیش نیاز برای این دوره تسلط کامل به مباحث شبکه و مفاهیم امنیت اطلاعات،
Security+ و CHE میباشد.
مخاطبین این دوره کلیه مسئولین مدیریت حوادث امنیت اطلاعات سازمان که در جایگاه حرفه ای خود ملزم به پیاده سازی فرآیندها، سیاستها لازم جهت مدیریت حوادث امنیتی در فضای سایبری سازمان خود،متخصصین فن آوری اطلاعات، مدیران شبکه ، متخصصین شبکه و امنیت شبکه و علاقمندان به دوره های تخصصی امنیت هستند.

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,000,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دوره امنیت ECIH”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *