EC-Council

تهدیدات شبکه های اینترنتی، به جز عیب ها و نواقص اتفاقی در سیستم، اکثرا تهدیدات امنیتی هستند که از خارج از شبکه به آن اعمال می شود. به گونه ای که اگر شبکه ای راه اندازی شده و بدون سیستم های شناسایی و رفع تهدیدات امنیتی به کار خود ادامه دهد، دسترسی به آن بسیار آسان بوده و اطلاعات و مدارک موجود در آن نیز مورد دستبرد قرار می گیرد. لذا شرکت هایی نظیر EC-Council که مبنای کاریشان مبارزه و جلوگیری از تهدیدات امنیتی است، دست به ارائه ی دوره هایی برای چنین هدفی زده و چگونگی جلوگیری از این تهدیدات در فضای شبکه را به دانشجویان با آموزش دوره EC-Council می دهند.

در حقیقت امروزه حتی با بکارگیری تجهیزات پیشرفته در فضای شبکه ای، باز هم تهدیدات امنیتی بسیاری را مشاهده می کنیم. بخصوص در سازمان های گسترده که اطلاعات شبکه ای آن ها، بسیار معتبر هستند. لذا هر شبکه ای بعد از تاسیس، حتما باید با موارد امنیتی، از دسترسی های غیرمجاز جلوگیری و امنیت شبکه را تامین کنند.

دوره های آموزش شرکت EC-Council

EC-Council بعد از مدت کوتاهی از تاسیسش، دست به ارائه ی دوره های آموزشی و ارائه ی مدارک معتبر زده و باعث شده است تا متخصصین شبکه، به متخصصین امنیت نیز مجهز شوند. دوره هایی نظیر CEH، CHFI ، ECSA، LPTو… که علاوه بر مدرک معتبری که دارند، به شما آموزش می دهند که چگونه از امنیت سیستم شبکه ای خود مطمئن شوید.

این شرکت بزرگ، در بسیاری از کشورهای جهان فعالیت داشته و بسیاری از متخصصین تعلیم دیده ی آن، در کمپانی های بزرگ، کار تامین امنیت شبکه ای را بعهده دارند.

مخاطبین دوره EC-Council

مخاطبین این دوره، مهندسین شبکه، مهندسین فنی، دانشجویان IT و به طور کلی تمامی کسانی هستند که به کار شبکه علاقمندند و تامین امنیت شبکه را یک نیاز برای راه اندازی صحیح شبکه تلقی می کنند میباشد.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,450,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره EC-Council”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *