دوره devnet associate

دوره  DevNet Associate شما را برای اخذ گواهینامه Cisco DevNet Associate آماده می سازد. این گواهینامه معمولا برای متخصصان توسعه دهنده وب، مهندسان DevOps، متخصصان اتوماسیون و سایر متخصصان نرم افزار بسیار ضروری می باشد. این دوره، به شما امکان دسترسی به مطالب و تجربیاتی را می دهد که برای ارتقای مهارت های خود و آمادگی بهتر برای آزمون، به آنها نیاز دارید.

دوره  DevNet Associate شما را برای اخذ گواهینامه Cisco Certified DevNet Associate آماده می سازد. این گواهینامه معمولا برای متخصصان توسعه دهنده وب بسیار ضروری می باشد.

معرفی دوره  DevNet Associate

گواهینامه Cisco DevNet Associate مهارت ها و دانش شما را در درک و استفاده از API ها، سیستم عامل ها و توسعه Cisco ، توسعه و امنیت برنامه ها و زیرساخت ها و اتوماسیون مورد ارزیابی قرار می دهد. برای اخذ این گواهینامه حتما باید یک آزمون را پشت سر بگذارید. یکی از اهداف اصلی برگزاری این دوره توسط گروه آموزشی ویستا، تقویت مهارت های لازم و افزایش آمادگی شما در این آزمون می باشد.

دوره  DevNet Associate و آزمون 200-901 DEVASC

آزمون 200-901 DEVASC یا همان آزمون توسعه برنامه ها و خودکار سازی گردش کار با استفاده از پلتفرم های سیسکو (           Developing Applications and Automating Workflows using Cisco Platforms )، آزمونی است که در آن شما را در مورد توسعه و طراحی نرم افزارها مورد سنجش و ارزیابی قرار می دهد. از جمله موضوعات مورد بررسی در این آزمون می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • درک و استفاده از API ها
  • سیستم عامل ها و توسعه سیسکو
  • توسعه و امنیت برنامه
  • زیرساخت و اتوماسیون

با شرکت در دوره  DevNet Associate می توانید دانش عملیاتی و مهارت های خود در زمینه های ذکر شده ارتقا دهید. مخاطبان این دوره معمولا توسعه دهندگان وب و نرم افزار، مهندسان DevOps، متخصصان اتوماسیون و سایر متخصصان نرم افزار می باشند.

اخذ گواهینامه DevNet Associate با ویستا

گروه آموزشی ویستا با برگزاری دوره  DevNet Associate به شما در مطالعه و آماده شدن در آزمون 200-901 DEVASC و همچنین اخذ گواهینامه Cisco Certified DevNet Associate کمک می کند. ویستا به عنوان برترین برگزار کننده این دوره، به شما امکان دسترسی به مطالب و تجربیاتی را می دهد که برای ارتقای مهارت های خود و آمادگی بهتر برای آزمون، به آنها نیاز دارید.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
3,500,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره devnet associate”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *