CEH

در مطالب قبل درباره شرکت EC-Council و دوره های آن صحبت کردیم. این شرکت با ارائه دوره Certified Ethical Hacker که مخفف آن دوره CEH است باز در عرضه امنیت و سایبری حرکتی جانانه در دنیایی تکنولوژی انجام داده است. که مطالبی درباره تکنولوژی های هک – دوره‌های آموزشی نفوذ ارائه میکند

آشنایی با دوره CEH

دانش پذیران دوره CEH با گذراندن دوره امنیت شبکه پیش نیاز دوره را سپری کرده و از طریق تست نفوذ اقدام به یادگیری و شناسایی آسیب پذیری های سیستم و تعیین وضعیت امنیتی یک سازمان میپردازند. در این میان با انجام حمله های سیستمی به روش های هک اخلاقی را نیز مسلط میشوند.

مهارت دانشجویان دوره CEH

دانشجویان دوره CEH بعد از سپری کردن دوره به عنوان یک هکر قانونمند شناخته شده که مهارت لازم و کافی برای دفاع از سیستم های مورد حمله هکرها را خواهند داشت. همچنین انواع روش های تست نفوذ را روی سامانه ها و شبکه های اجرا میکنند.

ارائه دهندگان این دوره بر این باورند که برای مبارزه با نفوذ گران باید با روشها وابزارهای مورد استفاده آنها آشنا بود و از طرز تفکر نفوذگران آگاه بود. با این دیدگاه، یک کارشناس امنیتی میتواند شبکه مورد نظر خود را همانند یک نفوذگر، تست، عیب یابی و ایمن تر نماید.

اعتبار گواهینامه دوره

گواهینامه CEH مورد تائید بسیاری از سازمانها، از جمله Cisco, Microsoft , FBI , Worldcom , CheckPoint , American Express , Citibank, Bell , Sony، … می باشد. دانشجویان در پایان دوره باید بتوانند انواع حملات و ابزارهای حمله را شناخته و راه های نفوذ به شبکه و سیستم های کامپیوتری را شناسایی و مسدود نمایند. این دوره، پیش نیاز بسیاری از دوره های امنیت اطلاعات است.

روال کار دوره

این دوره به منظور آشنایی کارشناسان شبکه و متخصصین امنیت شبکه با روش های جدید نفوذ به منظور استفاده از این دانش جهت امن سازی و دفاع در برابر حملات سایبری می باشد.در این دوره حملات سایبری به صورت کامل از شروع تا پایان پیاده سازی می شود و با استفاده از ابزار های موجود در Kali linux و همچنین تکنیک هایی که در دوره CEH وجود دارد.

ابزارهای مورد نیاز دوره

ابزار های مورد استفاده ما در این دوره ابزار های Kali linux می باشد ، به این ترتیب دانشجو با دایره و سیعی از ابزار ها برای عملیات تست نفوذ آشنا می شود.
مخاطبین این دوره مدیران ،کارشناسان و دانشجویان فعال در حوزه فناوری اطلاعات هستند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,650,000 تومان 2,000,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره CEH”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *