CEH+ & Security

دوره CEH+ & Security از جمله دوره هایی است که به منظور آشنایی بیشتر با امنیت شبکه، برای مخاطبین آن ارائه شده است. در حقیقت این دوره همانطور که از اسم آن پیداست، تلفیقی از دوره ی تخصصی CEH که توسط شرکت EC-COUNCIL طراحی شده است و دوره ی تخصصی Security+ که توسط شرکت کامپتیا ارائه شده است، می باشد که به طور تخصصی مباحث امنیت در شبکه را مورد بررسی قرار می دهد.

آموزش های دوره CEH+ & Security

در اکثر دوره های امنیتی که برگزار می شود، راهکارهای دفاع در برابر حملات خارجی به شبکه را به دانشجویان می آموزند، اما در این دوره ما به شما نحوه ی تهاجمهی عمل کردن در این مبحث را آموزش می دهیم که از بستر لینوکس قابل انجام است.

اهمیت امنیت شبکه

امنیت شبکه یکی از مهم ترین قسمت های راه اندازی و پیکربندی یک شبکه است و اگر مهندس کنترل شبکه، توانایی برقراری امنیت آن را نداشته باشد، اطلاعات و مدارک محرمانه ی شبکه به راحتی می تواند مورد دستبرد حملات خارجی قرار بگیرد.
در این دوره به شما تکنیک هایی برای مقابله با هکرها و روش هایی که برای هک کردن شبکه استفاده می کنند، آموزش داده می شود و در پایان شما قادر به دفاع و حتی حمله در برابر آنها می باشید. توانایی بررسی سیستم های امنیتی و توانایی شناسایی آسیب پذیری های سیستم و تعیین وضعیت امنیتی شبکه ی یک سازمان با استفاده از تست های نفوذ، از دیگر مواردی است که در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد.

پیشنیاز دوره CEH+ & Security

در حقیقت برای گذراندن دوره های تخصصی بیشتر در زمینه ی امنیت، دوره ی CEH به عنوان پیش نیاز محسوب شده و شما ملزم به گذراندن آن هستید.

مخاطبین دوره

مخاطبین این دوره CEH+ & Security نیز دانشجویان علاقمند به مباحث شبکه، مهندسین کنترل شبکه، دانشجویان و مهندسین IT و … می باشند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,500,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره CEH+ & Security”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *