قیمت 2,500,000 تومان

افزودن به علاقمندی ها
0 دانشجو
0 دیدگاه 97 بازدید

سرفصل های این دوره :

نام دوره :

دوره CEH+ & Security

 

دوره ی آموزشی CEH+ & Security از جمله دوره هایی است که به منظور آشنایی بیشتر با امنیت شبکه، برای مخاطبین آن ارائه شده است. در حقیقت این دوره همانطور که از اسم آن پیداست، تلفیقی از دوره ی تخصصی CEH که توسط شرکت EC-COUNCIL طراحی شده است و دوره ی تخصصی Security+ که توسط شرکت کامپتیا ارائه شده است، می باشد که به طور تخصصی مباحث امنیت در شبکه را مورد بررسی قرار می دهد. در اکثر دوره های امنیتی که برگزار می شود، راهکارهای دفاع در برابر حملات خارجی به شبکه را به دانشجویان می آموزند، اما در این دوره ما به شما نحوه ی تهاجمهی عمل کردن در این مبحث را آموزش می دهیم که از بستر لینوکس قابل انجام است.
امنیت شبکه یکی از مهم ترین قسمت های راه اندازی و پیکربندی یک شبکه است و اگر مهندس کنترل شبکه، توانایی برقراری امنیت آن را نداشته باشد، اطلاعات و مدارک محرمانه ی شبکه به راحتی می تواند مورد دستبرد حملات خارجی قرار بگیرد.
در این دوره به شما تکنیک هایی برای مقابله با هکرها و روش هایی که برای هک کردن شبکه استفاده می کنند، آموزش داده می شود و در پایان شما قادر به دفاع و حتی حمله در برابر آنها می باشید. توانایی بررسی سیستم های امنیتی و توانایی شناسایی آسیب پذیری های سیستم و تعیین وضعیت امنیتی شبکه ی یک سازمان با استفاده از تست های نفوذ، از دیگر مواردی است که در این دوره به شما آموزش داده خواهد شد.
در حقیقت برای گذراندن دوره های تخصصی بیشتر در زمینه ی امنیت، دوره ی CEH به عنوان پیش نیاز محسوب شده و شما ملزم به گذراندن آن هستید.
مخاطبین این دوره CEH+ & Security نیز دانشجویان علاقمند به مباحث شبکه، مهندسین کنترل شبکه، دانشجویان و مهندسین IT و … می باشند.

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,500,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دوره CEH+ & Security”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *