دوره Asterisk Foundation

دوره آموزشی Asterisk Foundation یکی از دوره هایی است که به منظور گسترش بحث ارتباطات تلفنی در بستر شبکه، برای شما عزیزان ارائه شده است.
تا به امروز، تلفن های گویا مبتنی بر بستر سانترال، یکی از ضروریاتی بود که هر سازمانی باید برای گسترش ارتباط های خود و صرفه جویی در وقت از آن استفاده می کرد. اما امروزه با هزینه ها و مشکلاتی که این بسترهای ارتباطی دارند، همچون سیم کشی های سخت و …، بهترین گزینه برای این گونه ارتباطات، بسترهای شبکه ای است که هم به اینترنت متصل است و هم فرایندهای سیم کشی و هزینه های بسیار را در پی نخواهد داشت.

کاربرد دوره Asterisk Foundation

این گونه موارد که در آن ها بسترهای ارتباطات صوتی، تصویری، ویدیو کنفرانس، اشتراک و ذخیره ی اسناد و… استفاده می شود، می تواند بهترین و محبوب ترین گزینه برای ایجاد ارتباط درون یک سازمان به شمار رود.

موارد آموزش در دوره Asterisk Foundation

در این دوره Asterisk Foundation به شما با تنظیمات پیشرفته ی Asterisk آشنا می شوید و سپس برنامه نویسی های مورد نیاز برای ایجاد این بستر را نیز فراخواهید گرفت.
در حقیقت می توان گفت که امروزه در هر ارگان یا سازمانی، ضروری است که تلفن های گویا و ارتباط های تلفنی بین قسمت های مختلف برقرار باشند. پس فرا گرفتن این دوره ها، شما را به مهندسی تبدیل خواهد کرد که بهینه ترین ابزار برای ارتباطات را از طریق شبکه برای سازمان ها ایجاد می کنید تا از آن بهترین استفاده را بکنند.

دوره Asterisk Foundation مناسب چه کسانی است؟ 

مخاطبین این دوره، علاقمندان به مبحث ویپ، مدیران و کارشناسان مرکز تلفن در سازمان ها، و مهندسین کنترلی هستند که میخواهند ارتباطات تلفنی سازمان مورد نظر خود را از سیستم های قدیمی، به سیستم های جدید و شبکه ای تغییر دهند. مخاطب این دوره بعد از گذراندن آن می تواند سیستم هایی نظیر تلفنبانک، نظرسنجی، پرسش و پاسخ، خرید تلفنی و… را راه اندازی کند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,500,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره Asterisk Foundation”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *