قیمت 3,200,000 تومان 3,000,000 تومان

افزودن به علاقمندی ها
0 دانشجو
0 دیدگاه 60 بازدید

نام دوره :

دوره ANSI / BICSI

 

روند رشد ظرفیتهای مراکز داده و افزایش درصد به کارگیری منابع پردازشی این مراکز از یک سو و افزایش هزینههای مصرف انرژی از سویی دیگر، لزوم افزایش بهرهوری انرژی در مراکز داده را به وجود آورده و موجب شده نیازمندی طراحان و راهبران این مراکز به دارا بودن دانش تخصصی تمامی سیستمهای به کارگیری شده در این مراکز نظیر سیستمهای الکتریکال، سیستمهای  مکانیکال، سیستمهای مخابراتی و کابل کشی ساخت یافته، امنیت و حفاظت حریق و اجزای آنها به سرعت افزایش یابد.

از همین روی موسسه بین المللی BICSI، با توجه به اهداف و جایگاه ویژه خود، استاندارد BICSI-002  را با عنوان بهترین الگوهای طراحی و پیاده سازی مراکز داده، به بازار فناوری ارایه نمود. این استاندارد بیان کننده بهترین الگوها در طراحی و پیاده سازی مراکز داده بوده و از جنبههای مختلف فنی مکمل استانداردهای مذکور میباشد و در مقام مقایسه، استانداردهای ANSI/TIA-942، AS/NZS 2834، CENELEC EN 50173-5و یا ISO/IEC 24764 حداقل نیازمندیهای فنی را معین نمودهاند .

استانداردهای BICSI ، به تعریف شیوه های فعلی و بهبود در کیفیت و سیستم عملکرد بهتر صدا، داده، ایمنی الکترونیکی و امنیتی و فن آوری های صوتی و تصویری، و همچنین در بر گرفتن کابل کشی فیبر نوری و کابل های مسی و سیستم های توزیع مبتنی بر بی سیم پرداخته است.

استاندارد BICSI فراتر از استاندارد طراحی مرکز داده می رود و به عواملی مانند محیط زیست و مصرف انرژی ، در کل طرح مراکز داده و تجهیزات فعال و زیرساخت های مورد نیاز مراکز با بکار گیری شیوه های نوین مدیریت انرژی سعی بر بالا بردن کیفیت وکاهش عوارض جانبی دارد. برای این منظور، استاندارد ANSI / BICSI-002 به خدمات دسترسی و امکانات ورودی، فضاهای مخابراتی، رکها وکابینت ها، کابل کشی معابر، کابل کشی مخابراتی، تست میدانی، مدیریت مخابراتی بصورت تخصصی پرداخته است.

از اهداف آموزش این دوره ارایه نمودن بهترین الگوهای طراحی و پیاده سازی مراکز داده به بازار فناوری اطلاعات میباشد.

پیش نیازها برای این دوره آموزشی دانش اولیه در زمینه IT و آشنایی با مفاهیم دیتا سنترها است.

مخاطبین دوره کارشناسان فناوری اطلاعات و ادمین های شبکه هستند.

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
3,200,000 تومان 3,000,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دوره ANSI / BICSI”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *