دوره CCDP ARCH - آموزشگاه ویستا
دوره CCDP ARCH

دوره CCDP ARCH

دوره آموزشی CCDP ARCH یکی از دوره هایی است که برای طراحی و معماری شبکه ها طراحی و ارائه شده است.
این دوره به منظور کسب دانش لازم برای طراحی و مدیریت دیتاسنترها، تجارت الکترونیک، آدرس دهی IP و مسیریابی، راهکارهای امنیتی برای تامین امنیت شبکه ها و… ارائه شده است.
این دوره برای کسانی که دوره های CCNA و CCDA را گذرانده اند و یا کسانی که پیشینه ی کاری در زمینه ی routing و SWITCHING بر روی تجهیزات سیسکو را دارا هستند و قصد ادامه ی راه بر بستر اصولی را دارند طراحی شده است.
در واقع این دوره یک مدرک پیشرفته برای طراحی مفهومی دقیق زیرساخت های شبکه مبتنی بر بستر سرویس های هوشمند به شمار می رود. اگر می خواهید چگونگی به کار گرفتن انواع راهکارهای مربوط به شبکه ارائه شده توسط شرکت سیسکو را فرا بگیرید و همچنین از تجربه های موفق و توصیه شده برای ایجاد و پیکربندی و گسترش شبکه ی ارتباطی درون سازمانی خود استفاده کنید تا کنترل و مدیریت شبکه ی تحت کنترل خودتان را به درستی به دست بگیرید، این دوره را بگذرانید.
در حقیقت اگر بخواهید بستر کاری خود بر روی شبکه را گسترش دهید، و یا به طور دقیق تر چگونگی برطرف سازی نیازهای شبکه ها در جهت دستیابی به عملکرد بهتر را بیاموزید، باید در ابتدا با معماری شبکه های سیسکو آشنا شوید.
آشنایی با اصول ابتدایی طراحی شبکه، اصول ساختاری شبکه، تامین امنیت شبکه، یکپارچه سازی بستر شبکه، طراحی سرویس های امنیتی و … از جمله اهدافی است که این دوره در نظر دارد.
مخاطبین این دوره CCDP ARCH ، مهندسین کنترل، دانشجویان IT که علاقمند به ادامه ی کار در این زمینه را دارند و به طور کلی تمامی کسانی هستند که قصد طراحی و پایه گذاری یک شبکه ی درون سازمانی را دارند.

بیشتر بخوانید:  معماری شبکه
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

مخاطبین:

مخاطبین این دوره CCDP ARCH ، مهندسین کنترل، دانشجویان IT که علاقمند به ادامه ی کار در این زمینه را دارند و به طور کلی تمامی کسانی هستند که قصد طراحی و پایه گذاری یک شبکه ی درون سازمانی را دارند.

اهداف کلی:

جهت نمایش کلیک کنید.

پیشناز:
  • شرکت‌کنندگان در این دوره می‌بایست درک خوبی از اصول فنی مورد استفاده جهت طراحی پیشرفته شبکه‌ها داشته باشند
  • داشتن مدرک CCDA و CCNA به شرکت‌کنندگان این دوره توصیه می‌گردد
  • آشنایی با فناوری‌های مربوط به ارتباطات شبکه، محصولات Cisco و امکانات مربوط Cisco IOS
  • دوره CCNP SWITCH سیسکو | Implementing Cisco IP Switched Networks v2.0
  • دوره CCNP ROUTE سیسکو | Implementing Cisco IP Routing v2.0
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۳۰
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top