دوره آموزشی اندروید آموزشگاه ویستا
دوره آموزشی اندروید

دوره آموزشی اندروید

دوه‌ی آموزشی اندروید، از پرمخاطب‎ترین و جذاب ترین دوره‎های موجود در آموزشگاه ما می‌باشد، که به منظور ارتقای سطح دانشجویان در زمینه‌ی اندروید، طراحی و ارائه شده است.

اندروید پرمصرف ترین سیستم عامل دنیا

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه‌ها و وسایل ارتباط جمعی از سیستم عامل‌هایی استفاده می‌کنند تا بستر مناسبی برای اجرای کدهای نوشته شده و برنامه نویسی‌های انجام شده، بر روی آنها باشد. اما این سیستم عامل‌ها، پیش از پیدایش نیز، خودشان به وسیله ی برنامه نویسی و کدهای بسیار پیشرفته، بوجود آمده‌اند. از جمله قوی ترین سیستم عامل های موجود در زمینه ی  Deviceهایی که در قالب موبایل، تبلت واستفاده می شوند، می توان به اندروید اشاره کرد. این سیستم عامل محبوب، به دلیل رابط کاربری آسان و همچنین فراگیر در بین دستگاه‌های مختلف، باعث شده تا روز به روز بر مصرف کنندگان آن اضافه شود و استقبال مردم، همراه با آپدیت‌های روز به روز، بیشتر از گذشته نمود پیدا کند. به همین دلیل، کسانی که به طور تخصصی قصد ادامه دادن مسیر در راه یادگیری برنامه نویسی و کدنویسی در اندروید را دارند، باید دوره های آموزشی را بگذرانند تا علاوه بر یادگیری ساختار این سیستم عامل محبوب، با چگونگی برنامه نویسی و اجرای برنامه ها در این سیستم عامل نیز آشنایی پیدا کنند. در حقیقت برنامه نویسی اندروید زمانی بسیار رواج پیدا می کند، که برنامه های کاربردی بسیار رواج پیدا کنند. امروزه با توجه به حجم عظیمی از برنامه هایی که در دستگاه های اندرویدی موجود است، می توان گفت که برنامه نویسی بر روی این سیستم عامل به اوج خود رسیده است و هر برنامه یا اپلیکیشنی که نیاز مردم را برطرف نماید، می تواند به عنوان یک اپلیکیشن محبوب، در هر دستگاه اندرویدی نصب و مورد استفاده قرار بگیرد. اما نوشتن همین برنامه های ساده و یا پیچیده نیز به آسانی نیست و نیازمند بسیاری از موارد از جمله دانش کافی در مورد اندروید، تسلط بر زبان های برنامه نویسی، تسلط بر اجرای کدها، تسلط بر  run و گرفتن خروجی از برنامه ها، عیب یابی و رفع عیب در مواردی که خطا (error) در برنامه بوجود می آید ومی باشد.

جزئیات و اهداف دوره آموزشی اندروید

هر دوره ای که از سوی آموزشگاه های معتبر ارائه می شود، دارای اهدافی می باشد که سعی می شود تا پایان دوره، تمامی آن ها به سرانجام رسیده باشند. این دوره نیز با اهدافی از پیش تعیین شده برگزار گردیده است که از جمله آن ها می توان به: آموزش سیستم عامل اندروید، آشنایی با  UI اندروید بر اساس  XML، آشنایی کامل با ساختار اندروید و پیاده سازی انواع اپلیکیشن، پیاده سازی دیتابیس  SQLite، تسلط به وب سرویس های وب در اندروید، آشنایی با فرگمنت، طراحی برنامه برای دستگاه های اندرویدی، توانایی ورود به بازار کار طراحی اپلیکیشن اندروید، و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

 

UI در اندروید به معنی  User Interface ، یک رابط کاربری به شمار می رود که شامل تمامی عناصری است که کاربر با آن در ارتباط است. مثل منوها، دکمه ها، فیلدهای متنی، متون، تصاویر و

XML که مخفف eXtensible Markup Language می باشد، کار پیاده سازی رابط کاربری در اندروید را به عهده دارد. XML به معنای زبان نشانه گذاری قابل گسترش می باشد که به معنی این است که شما برای پیاده سازی رابط های کاربری گفته شده نظیر منوها، دکمه ها وباید از این زبان برنامه نویسی استفاده کنید که اگر قبلا در طراحی وب و یا استفاده از HTML، تجربه ای داشته باشید، در اینجا به کمک شما آمده و فرایند یادگیری شما را سریعتر می کنند.

SQLite  یک دیتابیس کد باز (Open Source) بوده، که از امکانات و ویژگی های متعارف دیتابیس های رابطی نظیر ساختار نگارشی (syntax)SQL ، تراکنش ها   (transactions)  و دستورات آماده پشتیبانی می کند. دیتابیس مزبور در زمان اجرای اپلیکیشن حافظه ی کمی را مصرف می کند. همین امر سبب شده که SQLite گزینه ی خوبی برای جاسازی در سایر runtime ها تلقی شود. تقریبا در تمامی دستگاه های اندروید، SQLite جاسازی شده است و نیازی نیست که شما برای به وجود آمدن آن کاری انجام دهید، حتی توسعه دهنده نیز برای استفاده از دیتابیس، نیازی به نصب و تنظیم آن ندارد. مدیریت دیتابیس نیز به صورت خودکار توسط دستگاه انجام می شود. شما فقط کافی است تا دستورات  SQLرا ایجاد و آپدیت دیتابیس را تعریف نموده و آن را فراخوانی کنید تا مابقی کار توسط خود اندروید انجام شود. این ها بخشی از فرایند آموزش  SQLiteدر اندروید بود که به صورت جزئی تر در دوره به شما آموزش داده می شوند.

فرگمنت ( Fragment ) را می توان به عنوان یک زیرمجموعه و یا یک بخش از اکتیویتی در نظر گرفت. هر اکتیویتی می تواند چندین فرگمنت را در خود جای دهد و هر فرگمنت می تواند در چندین اکتیویتی استفاده شود. بنابراین فرگمنت به تنهایی قابلیت اجرا ندارد و به اکتیویتی والد و چرخه حیات آن وابسته است.

بخشی از اهدافی که قصد داریم تا در این دوره به شما آموزش دهیم را برای شما تشریح کردیم تا بیشتر با نحوه ی کار این دوره آشنا شوید.

رده سنی دوره برنامه نویسی اندروید

این دوره برای افراد مختلفی در نظر گرفته شده است و جامعه هدف بسیار وسیعی دارد. دانشجویان مهندسی کامپیوتر، نرم افزار، IT وکه علاقمند به مباحث اندروید و برنامه نویسی و کد نویسی هستند، اما در عین حال با حداقل یک زبان برنامه نویسی آشنایی داشته و همچنین در مورد یک بانک اطلاعاتی، دانشی داشته باشند، تنها یک گروه از کسانی هستند که می توانند از این دوره استفاده کنند. از سوی دیگر این دوره برای صاحبان کسب و کار و همچنین توسعه دهندگان نرم افزارهای تحت وب و موبایل نیز بسیار مناسب می باشد ( به خصوص برنامه نویسان برنامک های موبایل مثل اندروید و جاوا ). اما در کل، هیچ مانعی برای حضور دیگر افرادی که به این گونه مباحث علاقمند هستند و یا حتی قصد ادامه ی فعالیت در زمینه ی برنامه نویسی اندروید دارند نیز وجود ندارد و هرکسی می تواند از این دوره استفاده کند تا در آینده ای نزدیک، جزو برنامه نویسان قوی در زمینه ی اندروید به شمار آید.

دوره آموزشی برنامه نویسی اندروید 

جهت تماشا آموزش برنامه نویسی اندروید می توانید از لینک زیر فیلم آموزشی را تماشا کنید.

جهت ورود به بخش آموزش آنلاین برنامه نویسی اندروید کلیک کنید

 

سازنده اندروید رقابت با بزرگان(این پادکست را بشنوید)

4.9/5 ( 8 بازدید )

دیدگاه مشتریان

قوانین و مقررات

0.0
00

قوانین و مقررات عمومی سایت گروه آموزش ویستا

مقررات ذکر شده در زیر، مجموعه قوانین حاکم بر گروه آموزش ویستا می باشد، و ثبت نام و عضویت شما در سایت گروه آموزش ویستا به این معنی است که از این قوانین آگاهی داشته و آنها را پذیرفته اید. بنابراین توصیه می گردد قبل از ثبت نام حتما اقدام به مطالعه این مجموعه قوانین بفرمایید. ایجاد هر گونه تغییراتی در قوانین این سایت از اختیارات گروه آموزش ویستا است؛ و هر گونه تغییری در قوانین از طریق همین صفحه (صفحه قوانین و مقررات) به اطلاع اعضا محترم خواهد رسید. بنابراین تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی و ثبت قوانین سایت گروه آموزش ویستا این صفحه می باشد. در صورت ایجاد تغییر در قوانین ابتدا از طریق این صفحه اطلاع رسانی صورت می گیرد؛ و بلافاصله بعد از درج قانون جدید در سایت گروه آموزش ویستا ، قوانین جدید لازم¬الاجرا می باشند.

 • پایگاه اینترنتی گروه آموزش ویستا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • پایگاه اینترنتی گروه آموزش ویستا در چارچوب قوانین تجارت الکترونیکی و جرایم رایانه ای کشور فعالیت می¬نماید. همچنین تمامی اعضا این باشگاه نیز به این مجموعه قوانین مقید می باشند.
 • اطلاعات، محتویات و خدمات ارائه شده در این وب سایت مختص اعضا گروه آموزش ویستا می باشد و همچنین مالکیت معنوی این محتوا در اختیار شرکت پیشگامان ویستا است؛ بنابراین هر گونه سوء استفاده از محتوا مغایر با قوانین سایت گروه آموزش ویستا بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت. البته استفاده از محتویات سایت برای وبگاه ها و وبلاگهای شخصی برای استفاده های غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.
 • هر گونه استفاده از “page-scrape”، “robot”، ”spider” یا سایر ابزارهای اتوماتیک، الگوریتم، برنامه یا مراحل دستی مشابه برای دستیابی، مالکیت، کپی یا هدایت قسمتی از وب سایت ممنوع می باشد. همچنین به کارگیری هر روش دیگری برای فراگیری ساختار وب سایت یا تلاش برای کسب اجزاء، اسناد یا اطلاعات وب سایت ممنوع می باشد. دسترسی غیرمجاز به هر یک از قسمت ها یا مشخصات وب سایت یا سایر سرویس های ارائه شده آن از طریق هک کردن، رمزگشایی و نیز سایر روش های غیرمجاز ممنوع بوده و عواقب قانونی خواهد داشت.
 • گروه آموزش ویستا هیچ مسئولیتی در قبال لینک های اتصال به سایر وب سایتها ندارد. محتوا، قوانین، ضوابط و مقررات وب سایتهای لینک شده از طریق این سایت، قطعا محتوا و ساختاری متفاوت خواهند داشت و اینکه لینک وب سایت مذکور در این سایت قرار گرفته، دلیل بر تایید آن وب سایت از طرف گروه آموزش ویستا نمی باشد. بنابراین توصیه اکید می شود، نسبت به حق مالکیت، ضوابط و شرایط وب سایت گروه آموزش ویستا مورد نظر توجه فرمایید.
 • تمامی محتویات این وب سایت ازجمله متن ها، تصاویر، لوگوها، نمادها، عکس ها و نرم افزارها، دارایی های شرکت پیشگامان ویستا محسوب شده و تلفیق (به معنای جمع آوری، مرتب سازی و گرد هم آوری) محتویات این سایت نیز منحصراً متعلق به شرکت پیشگامان ویستا بوده و توسط قوانین بین¬المللی کپی رایت محافظت می گردد. بنابراین استفاده¬هایی همچون بازسازی، تغییر، مشارکت، انتقال، چاپ مجدد، نمایش یا استفاده از محتویات و مطالب این وب سایت ممنوع می باشد.
 • استفاده از وب ¬سایت به هر روشی که سبب آسیب دیدگی ، ایجاد وقفه یا زیان رسیدن به آن شود، ممنوع می باشد. بدین وسیله تمامی اعضاء توافق می نمایند که در صورت نقض مقررات و قوانین مربوطه، تمامی خسارات احتمالی وارده بر شرکت پیشگامان ویستا ، کارکنان و شرکت های تابعه آن را بر عهده بگیرند.
 • ارسال هر گونه موضوعات خلاف قانون، خلاف شرع و خلاف اخلاق در وب سایت ممنوع می باشد. همچنین درج مطالب فریب دهنده و خلاف واقع پیگرد قانونی دارد. همینطور ارسال و یا استفاده از مطالب و موضوعاتی که حاوی ویروسهای نرم افزاری، فعالیتهای سیاسی، درخواستهای تجاری، نامه های زنجیره ای و یا SPAM باشند نیز ممنوع می باشد
 • استفاده از وب سایت به هر شکلی که سبب ایجاد آزردگی خاطر، ناراحتی و یا هیجان بی مورد سایرین گردد، ممنوع می باشد
 • مسئولیت مطالب ارسال شده توسط اعضا به عهده خود ایشان بوده و لزوماً مورد تایید پیشگامان ویستا نمی باشد
 • برای اینکه فرد عضو بتواند از محتوا و امکانات گروه آموزش ویستا استفاده کند، باید در چارچوب قوانین سایت گروه آموزش ویستا فعالیت کند؛ هرگونه تخطی از این قوانین توسط عضو این اختیار را به شرکت می دهد که با فرد خاطی برخورد کند. تصمیم گیری در مورد نحوه برخورد با اعضایی که قوانین سایت را رعایت نمی کنند، به عهده شرکت می‌باشد. این مجازات می تواند، کسر قسمتی و یا تمامی امتیازات فرد عضو باشد، می تواند گرفتن دسترسی عضو به بخشهایی از سایت باشد، و یا حتی منجر به ابطال عضویت فرد در گروه آموزش ویستا گردد. در اینصورت فرد هیچ گونه حق ادعا و اعتراضی به تصمیم گرفته شده نخواهد داشت.
 • تبلیغ و یا فروش مستقیم و یا غیر مستیم هر نوع محصول مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران در وب سایت گروه آموزش ویستا اکیدا ممنوع می باشد .

http://iranlaws.hamrahnet.com/ لینک سایت قوانین جمهوری اسلامی ایران

http://internet.ir/crime_index.html لینک جرایم رایانه ای

http://www.ecommerce.gov.ir/ قوانین تجارت الکترونیکی

— نکات ضروری ثبت نام آنلاین :

خواندن اطلاعات مربوط به دوره مندرج در صفحه اختصاصی هر دوره و اطلاع از پیش نیازهای لازم برای انتخاب دوره ضروری می باشد .

با توجه به تخصصی بودن دوره ها امکان تغییر زمان برگزاری دوره وجود دارد لذا آمادگی به جهت تطبیق زمانبندی گروه آموزش ویستا لازم است

در وارد کردن اطلاعات هویتی و شماره های تماس و ایمیل دقت فرمایید لذا در صورت ذکر اطلاعات ناصحیح مسئولیت عدم اطلاع رسانی با متقاضی خواهد بود

ثبت نام نهایی به صورت حضوری انجام می گردد لذا همراه داشتن کارت ملی و یک قطعه عکس الزامی است .

پس از ثبت نام و واریز وجه امکان انصراف و استرداد وجه مقدور نمی‌باشد و فقط در مواقع خاص امکان حضور در دوره جایگزین میسر است .

کسب نمره ۶۵ از ۱۰۰ به منظور صدور گواهی پایان دوره نیاز می باشد .

 

 • تعهدات موسسه در قبال دانشجو

  موسسه متعهد است که اطلاعات مشاوره ای در خصوص دوره مورد تقاضای دانشجو را در اختیار ایشان قرار دهد .

  موسسه متعهد است در قبال پرداختهای دانشجو بابت شهریه رسید مستند ارائه نماید .

  موسسه متعهد است در صورتی که برای دانشجوی ثبت نامی مشکلات جسمی یا پزشکی با گواهی معتبر پیش آمد،نسبت به شرکت دادن دانشجو در دوره جایگزین اقدام نماید.

  موسسه متعهد است که مدرس مناسب جهت تدریس دوره مورد نظر متقاضی را انتخاب نماید . میزان توانایی و مهارت مدرس به وسیله برگزاری نظر سنجی دوره  پس از طی ۵ الی ۱۰ ساعت از کلاس (حدودا جلسات سوم دوره های ترمیک ) ارزیابی می گردد .

  موسسه متعهد است در صورت ضعف مهارت فنی مدرس و یا نقص انظباطی مدرس ، مدرس دیگری را جهت اتمام دوره جایگزین و یا دانشجویان دوره را در دوره  مشابه دیگری ادغام نماید .

  موسسه متعهد است سرفصلهای دوره را به دانشجو ارائه نماید .

  موسسه متعهد است تجهیزات فنی مورد نیاز دوره را که از طرف مدرس قبل از شروع دوره درخواست داده شده است را فراهم نماید .

  موسسه متعهد است که یک نفر پشتیبان فنی جهت رفع مشکلات احتمالی در کلاس را انتصاب نماید .

  موسسه متعهد است که تغییر برنامه جلسات کلاس را از طریق اطلاعات تماسی که دانشجو در فرم ثبت نام خود درج نموده به ایشان اطلاع رسانی نماید.

  موسسه متعهد است که لیست حضور و غیاب دانشجویان به همراه نمرات و نظر سنجی دوره را در اختیار محل کار فرمای دانشجو قرار دهد

  موسسه متعهد است در صورت کسب حداقل نمره ۷۵ واحد از ۱۰۰ واحد امتحان پایان دوره ، ظرف مدت یک ماه نسبت به صدور مدرک دانشجو اقدام نماید .

 • تعهدات دانشجو در قبال موسسه

  دانشجو متعهد است که دوره پیش نیاز مربوط به دوره مورد تقاضای خود را گذرانده باشد . در غیر این صورت مسئولیت مفید نبودن دوره به عهده دانشجو است

  دانشجو متعهد است که اطلاعات لازم در فرم ثبت نام را به صورت صحیح و کامل درج نماید تا در خصوص اطلاع رسانی موسسه ، صدور مدرک و مراتب حقوقی

  خللی ایجاد ننماید . در ضمن دانشجو با ثبت نام خود رسما موافقت خود را با ارسال پیامهای اطلاع رسانی اعلام می نماید .

  دانشجو متعهد است که مراتب بعدی ثبت نام شامل ارائه مدارک لازم مانند عکس ، کپی مدارک شناسایی و تسویه حساب کامل و تاییدیه واحد مالی موسسه جهت حضور در کلاس را به نحو احسن انجام دهد

  دانشجو آگاه است که پس از ثبت نام امکان انصراف و استرداد شهریه به هیچ عنوان میسر نمی باشد،دانشجو متعهد می شود که به هرگونه تصمیمات موسسه در قبال برگزاری کلاس تمکین نماید.تنها درصورت بروز مشکلات پزشکی جهت عدم امکان حضور با ارائه مستندات پزشکی معتبر می تواند درخواست جابجایی دوره نماید.

  دانشجو متعهد است که نظر خود را در خصوص مدرس و شرایط برگزاری دوره از طریق درج در فرم های نظر سنجی به موسسه اعلام نماید . در غیر این صورت موسسه در قبال نارضایتی دانشجو مسئولیتی نخواهد داشت .

  دانشجو متعهد است در صورت صلاحدید موسسه در خصوص جایگزینی مدرس و یا تشکیل جلسات فوق العاده و یا تغییرات زمان بندی دوره از تصمیمات موسسه تمکین نماید .

  دانشجو متعهد است هنگامی که به دلایل کاری یا شخصی امکان ادامه حضور در دوره را ندارد ، مانند سایرین به تعهدات خود در هنگام ثبت نام پایبند باشد

  دانشجو متعهد است به هیچ نوعی ضبط تصویری از کلاس را انجام ندهد و در خصوص ضبط صدای کلاس با مشاور دپارتمان خود هماهنگی لازم را انجام دهد

  بدیهی است که در صورت موافقت موسسه با ضبط صدا ، در اختیار قرار دادن آن به افراد خارج از کلاس ممنوع و امری غیر اخلاقی می باشد

  دانشجو متعهد است در تنظیمات سیستمها و تجهیزات در کلاس ، بدون هماهنگی با پشتیبان فنی موسسه تغییری ایجاد ننماید .

  دانشجو متعهد است در صورتی که خسارتی به کلیه تجهیزات و ادوات آموزشی موسسه وارد نماید ، مسئولیت جبران خسارت را بپذیرد .

  دانشجو متعهد است تنها سوالات محدوده سرفصلهای ارائه شده را مطرح نماید و در موارد طرح مشاوره ، پروژه ، خرید تجهیزات و ….. با موسسه هماهنگ نماید

  دانشجو متعهد است در حفظ نظم و آرامش کلاس نهایت تلاش خود را به کار گیرد . در غیر این صورت موسسه حق خارج کردن دانشجو از دوره را دارد

  دانشجو متعهد است در ۷۵ درصد تعداد جلسات دوره و حتما در جلسه امتحان پایان دوره جهت احراز صلاحیت دریافت مدرک شرکت نماید .

  دانشجو متعهد است در صورت دارا بودن شرایط دریافت مدرک پایان دوره ، درخواست مدرک خود را در موسسه و یا در سایت به صورت رسمی اعلام نماید

  دانشجو متعهد است که در حفظ و نگهداری مدرک خود کوشا باشد ، در غیر این صورت مدرک المثنی به هیچ وجه صادر نمی گردد .

4.9/5 ( 8 بازدید )

 1. علي
  ۲۱:۵۸ مورخه ۱۸ خرداد ۹۷

  هزینه دوره رو میشه بگین لطفا

 2. متین امیری
  ۲۲:۱۲ مورخه ۱۸ خرداد ۹۷

  با سلام احترام
  لطفا با شماره:۰۲۱۸۸۵۰۸۰۸۰
  تماس بگیرین
  تمامی اطلاعات در مورد دوره اندروید رو له شما خواهند داد

 3. نوید فرازمند
  ۱۸:۴۷ مورخه ۲۲ خرداد ۹۷

  مرسی بابت مقاله تون
  ممنون

 4. متین امیری
  ۱۹:۰۸ مورخه ۲۲ خرداد ۹۷

  خواهش میکنم دوست عزیز

 5. فرزاد
  ۱۳:۰۶ مورخه ۰۳ تیر ۹۷

  به نظرتون
  یه ادم صفر کلیو متر
  چقدر نیاز آموزش داره تا بتونه یه برنامه نویس حرفه ای بشه
  من عاشق اینم که بتونم یه روزی یه برنامه حرفه ای بنویسم
  و به نظرتون حقوق یه ادم برنامه نویس اندروید چقدره ؟

 6. متین امیری
  ۲۳:۲۷ مورخه ۰۳ تیر ۹۷

  دوست عزیز
  سلام
  بستگی داره به پشت کار شما
  هر چی سعی و تلاش کنی
  زود تر یاد میگری
  فکر کنم با علاقه که شما داری
  زود تر به نتیجه میرسی
  میانگین حقوق ثابت تو ایران بین ۵ تا ۸ میلیون تومان
  ولی تو کشور های دیگه بین ۱۰۲ هزار دلار تا ۱۸۰ هزار دلاره

 7. صبا زارعی
  ۲۳:۱۹ مورخه ۱۶ تیر ۹۷

  من خودم دو بار با مجموعه ویستا کار کردم .
  استاد های بسیار حرفه ای دارن

 8. مرادی
  ۱۶:۱۹ مورخه ۲۱ تیر ۹۷

  شروع دوره های اندروید شما از کیه ؟

 9. متین امیری
  ۰۱:۳۷ مورخه ۲۲ تیر ۹۷

  با سلام احترام
  مرادی عزیز
  جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۸۰۸۰ تماس بگیرین

 10. عرفان
  ۲۲:۰۱ مورخه ۳۰ تیر ۹۷

  با سلام احترام
  امکانش هست بدونم هزینه دوره های اندروید شما چقدره
  و میخواستم بدونم دوره اندروید مقدماتی تا اندروید چقدر میشه

 11. متین امیری
  ۲۲:۴۸ مورخه ۳۰ تیر ۹۷

  با سلام احترام
  عرفان عزیز
  جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۸۰۸۰ تماس بگیرین
  با تشکر از شما

 12. نرگس
  ۰۰:۳۴ مورخه ۰۶ مرداد ۹۷

  ممنون بابت پادکست عالی شما در خصوص رقابت اندروید با بزرگان

 13. متین امیری
  ۰۰:۳۵ مورخه ۰۶ مرداد ۹۷

  نرگس عزیز
  سلام
  ممنون از شما 🙂

 14. ساناز
  ۱۳:۵۹ مورخه ۱۱ مرداد ۹۷

  من این دوره اندروید رو با تخفیف ۲۰ درصدی ثبت نام کردم
  و بهترین استادی بود که تا الان دیدم
  مرسی ویستا جونم

 15. متین امیری
  ۱۴:۰۲ مورخه ۱۱ مرداد ۹۷

  سلام ساناز عزیز
  خوشحالیم که از این دوره راضی بودین

 16. الناز محمدی
  ۰۰:۳۵ مورخه ۱۳ مرداد ۹۷

  ممنون از شما در خصوص معرفی دوره اندروید
  ممنون ویستا جونم

 17. متین امیری
  ۰۰:۳۷ مورخه ۱۳ مرداد ۹۷

  سلام الناز عزیز
  ممنون بابت کامنت عالیتون

 18. محمد امین
  ۰۵:۲۳ مورخه ۲۷ مرداد ۹۷

  من تو این دوره بودم
  عالی ترین دوره آموزشی اندرویده من به همه پیشنهاد میکنم تو این دوره شرکتت کنند
  مرسی ویستا

 19. متین امیری
  ۰۵:۴۸ مورخه ۲۷ مرداد ۹۷

  محمد امین عزیز
  سلام
  لطف شماست دوست عزیز

 20. محمد محمدی
  ۱۲:۰۰ مورخه ۲۹ مرداد ۹۷

  ممنون از مطلب مفیدتون

 21. متین امیری
  ۰۸:۴۹ مورخه ۰۷ شهریور ۹۷

  من این دوره رو به همه شما دوستان عزیز پیشنهاد میکنم

 22. کریمی
  ۱۱:۱۱ مورخه ۲۲ شهریور ۹۷

  برای اولین بار
  میخوام تو سایت ها کامنت بزارم
  واقعا محتوا عالی داشتین در خصوص دوره آموزشی شبکه
  کارتون درسته

 23. متین امیری
  ۱۱:۲۴ مورخه ۲۲ شهریور ۹۷

  کریمی عزیز
  سلام
  باعث افتخار که شما از مطلب دوره آموزشی شبکه راضی بودین

 24. ساناز کریمی
  ۱۱:۰۵ مورخه ۲۱ آبان ۹۷

  با سلام احترام
  ممنون از محتوا عالیتون
  خیلی لذت بردم از این محتوا آموزشی دوره آموزشی دوره اندرویدتون
  مرسی از زحمت هاتون

 25. متین امیری
  ۱۸:۵۲ مورخه ۲۷ آبان ۹۷

  ممنونم خانم کریمی
  باعث افتخار ماست که تونستم رضایت شما رو به دست بیاریم

جزئیات مطلب

زمان دوره:
17 الی 21 یکشنبه سه شنبه 98/08/26
مدرس:
مهندس سرسیفی
مخاطبین:
 • دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته ی نرم افزار
 • متخصصان نرم افزار
 • تمامی افرادی که به برنامه نویسی حرفه ای علاقه مند هستند.
اهداف کلی:
 • آموزش سیستم عامل اندروید
 • آشنایی با UIاندروید، براساس  XML
 • اشنایی کامل با ساختار اندروید و پیاده سازی انواع اپلیکیشن
 • پیاده سازی دیتابیس   SQLite
 • آشنایی با فرگمنت
 • طراحی برنامه برای دستگاه های اندرویدی
 • توانایی ورود به بازار کار طراحی اپلیکیشن اندروید
پیشناز:
ندارد
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۸
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

آخرین نسخه سیستم عامل اندروید

اندروید نسخه های مختلفی دارد که خیلی از آن ها هنوز روی دستگاه ها استفاده ...
Top