دوره AGILE METHODS - آموزشگاه ویستا
دوره AGILE METHODS

دوره AGILE METHODS

دوره ی آموزشی AGILE METHODS  از جمله دوره هایی است که به شما در زمینه ی کاری طراحی و تولید نرم افزار بسیار کمک کرده و فرایند کاری شما را در این زمینه بهبود خواهد بخشید.

در هر فضای کاری، نیازهایی وجود دارد تا شما را با بقیه متمایز کرده و کار شما را به عنوان یک کار ممتاز جلوه دهد. در دنیای مهندسی و تولید نرم افزار نیز می توان به مواردی اشاره کرد که اگر آن ها را رعایت کنید، می توانید بهترین ها را طراحی و تولید کنید. مواردی همچون افزایش کیفیت، سرعت بالا و کاهش هزینه محصولات. متدهای چابکی ای وجود دارند که بعد از سال ها بررسی خطاها و مشکلات موجود در بیانیه های چابکی، به دست آمده اند و در چنین دوره هایی در اختیار شما قرار داده می شوند. هدف اصلی متدهای چابک، تحویل سریعتر نرم افزار و کسب اطمینان از پوشش نیازهای در حال تغییر مشتری است. به طور کلی این گونه متدها بر چهار موضوع انسانها و تعاملات بین آنها، پذیرش تغییرات نیازمندیها، تحویل زود به زود نرم افزار قابل استفاده و همکاری نزدیک مشتری و توسعه دهندگان تأکید شده است. در این دوره نیز سعی شده است تا هدف اصلی، آموزش و معرفی متدهای چابک در نظر گرفته شود. پس شما در این دوره، با تعریف چابکی در کسب و کار آشنا خواهید شد و متدهای چابکی را فراخواهید گرفت، با اصول و اقدامات متدهای چابکی آشنا خواهید شد، برخی از اقدامات چابکی را تجربه خواهید کرد، با ساختار و اعضای تیم های چابک آشنا شده و تاثیر آن بر ساختار فعلی تیم ها را بررسی خواهید کرد، توانایی شناسایی تفاوت های متدهای چابک با دیگر متدها را فرا خواهید گرفت و بسیاری موارد دیگر را آموزش می بینید.

مخاطبین این دوره نیز همانند دیگر دوره های این شاخه، کارشناسان فناوری اطلاعات و ادمین ها و مدیرهای فناوری اطلاعات می باشند.

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۲۸
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top