دوره XML - آموزشگاه ویستا
دوره XML

دوره XML

دوره ی آموزشی XML WEB SERVICE AND SERVER COMPONENTS WITH MS C#.NET از جمله دوره هایی است که در گروه دوره های آموزشی PROGRAMMING قرار می گیرد و به کمک شما در ایجاد یک وب سرویس، کمک خواهد کرد.

هدف از این دوره، پرورش دانشجویان با دانش و مهارت هایی است که برای توسعه راه حل های مبتنی بر وب (XML) توسعه زبان نشانه گذاری Extensible Markup Language برای حل مشکلات رایج در دامنه کاربرد توزیع شده، مورد نیاز است. این دوره، بر استفاده از ویژوال استودیو .NET و مایکروسافت ASP.NET را در اختیار دانشجویان برای ساخت، استقرار، قرار دادن و مصرف خدمات وب، متمرکز می باشد.

در حقیقت وب سرویس، یک قابلیت مبتنی بر وب است که دسترسی به آن از طریق پروتکل های وب انجام می شود. استفاده از وب سرویس ها، توسط نرم افزارهای تحت وب انجام می شود.

XML یکی از کاربردی ترین و آسان ترین زبان های مورد استفاده در وب به شمار می رود. در ابتدای این دوره با نیازهای XML WEB SERVICE ها آشنا خواهید شد و سپس با معماری و ساختارسازی  XML WEB SERVICEها آشنا شده و در ادامه مباحث دیگری از این زبان رایج در وب سرویس ها، تحت زبان برنامه نویسی C#.NET ، را آموزش می بینید. بنابراین شما برای شرکت در این دوره، باید در ابتدا با زبان برنامه نویسی سی شارپ آشنایی داشته و سپس آشنایی محدودی با وب سرویس و .NET و  ASP.NET و … داشته باشید تا بتوانید درک بهتری از مفاهیم و مطالب تئوری و همچنین مطالب عملی ای که در این دوره تدریس می شود، بدست آورید.

بیشتر بخوانید:  دوره safe design

مخاطبین این دوره، دانشجویان علاقمند به مباحث برنامه نویسی و سرویس های تحت وب و دوست دارن طراحی وب سایت می باشند و به طور تخصصی برنامه نویسان و طراحان وب نیز می توانند جزو مخاطبین اصلی این دوره به حساب آیند.

آموزشگاه ویستا به فکر بهبود دانش شما می باشد

 

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۲۰
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top