دوره MTCNA - آموزشگاه ویستا
دوره MTCNA

دوره MTCNA

دوره ی آموزشی MTCNA ، به عنوان دوره ای پایه برای مباحث میکروتیک به شمار می رود. در حقیقت شما در این دوره، ابتدا با مفاهیم کلی از این بحث آشنا شده و سپس روش های استفاده از این ابزار را که بر پایه ی بستر لینوکس گسترده شده است، فرا خواهید گرفت.
MTCNA ابزاری است که به عنوان مسیریاب در فضای اینترنتی عمل کرده و در قالب های سخت افزاری و نرم افزاری به شما در این زمینه کمک می کند. شما با اتصال و تنظیم IP بر روی میکروتیک، راه اندازی Hotspot، DSNو… آشنا شده و طرز استفاده از آن ها را فراخواهید گرفت. به طور کلی سعی می شود که در این دوره، تجهیزات میکروتیک به شما شناسانده شود و شما با پیکربندی روترهای شرکت میکروتیک به صورت کامل آشنا شوید تا توانایی استفاده از آن ها در مسیریابی های اینترنتی بر بستر شبکه را به طور کامل آموزش ببینید. در این دوره با مباحثی همچون Firewall، Routing و… آشنا می شوید که به عنوان مباحث پایه ی دوره ی میکروتیک شناخته شده اند. این دوره پیش نیاز دیگر دوره های میکروتیک است و اگر قصد استفاده از این ابزار بر بستر شبکه ی خود را دارید، پیشنهاد می شود که ابتدا با گذراندن این دوره، با مفاهیم میکروتیک به طور کامل آشنا شوید.
هدف از ارائه ی این دوره، آشنایی با روترهای میکروتیک و اطلاع از امکانات آنها، تسلط بر پروتکل ها و امکانات میکروتیک، آشنایی اولیه با سرویس های شبکه و راه اندازی آن ها در میکروتیک و… می باشد که همه را به طور کامل به شما می آموزیم.
مخاطبین این دوره، علاقمندان به میکروتیک، مهندسین IT، دانشجویان علاقمند به شبکه های مبتنی بر بستر لینوکس و به طور کلی هرشخصی است که قصد کنترل سیستم خود توسط میکروتیک را دارد.

بیشتر بخوانید:  دوره لینوکس LPIC2
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۲
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top