دوره MTCINE - آموزشگاه ویستا
دوره MTCINE

دوره MTCINE

دوره آموزشی MTCINE مخفف (Mikrotik Certified Inter-Networking Engineer) است که از جمله دوره های پیشرفته در بین مجموعه دوره های میکروتیک به شمار می رود. این دوره مخصوص مهندسین شبکه ای می باشد که قصد گسترش دادن فضای شبکه ی خود بر روی بستر میکروتیک به طور وسیع را دارند. در این دوره به آنها نحوه ی پیاده سازی مسیریابی در شبکه اینترنتی و شبکه هایی در سطوح بالا، آموزش داده می شود.
برای اینگونه مهندسین شبکه که در سطوح بالا کار می کنند، دانش تنظیم و پیکربندی پروتکل MPLS، BGP، VPLS و… بر روی بستر میکروتیک، یکی از مهمترین نکات می باشد که در این دوره به آنها آموزش داده خواهد شد. در انتهای این دوره، دانشجویان یا بهتر است بگوییم مهندسین شبکه ی حرفه ای، قادر خواهند بود که سرویس های مورد نیاز برای مراکز ISP ، Service Provider و… را بر بستر میکروتیک راه اندازی کنند.
از اهداف اصلی این دوره MTCINE نیز می توان به آشنایی با انواع پروتکل های روتینگ در سطوح بالا، تسلط بر پیکربندی MPLS ، BGPو VPLS ، چگونگی مدیریت پهنای باند با پروتکل های MPLS ، BGPو VPLS و به طور کلی اجرای تمامی این گونه سرویس ها برای مراکز ذکر شده، اشاره کرد.
به طور خلاصه اگر به دانش مسیریابی در شبکه، نحوه ی پیاده سازی Label Switching و استفاده از مسیریابی برای تسریع در انتقال دیتا، نیازمند هستید، این دوره می تواند مفیدترین دوره ی ممکن برای شما باشد.
با اهداف گفته شده، مهندسین شبکه، مهندسین ITدر سطوح بالا، مدیران شبکه و تمامی علاقمندان به سیستم های شبکه و میکروتیک که قصد وسعت دادن به کار خود در زمینه ی شبکه و میکروتیک را دارند، می توانند مخاطبین و دانشجویان اصلی این دوره به شمار روند.

بیشتر بخوانید:  دوره ADSL
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۳
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

معماری شبکه

معماری یک شبکه بیانگر استانداردهای تعریف شده در خصوص نحوه اتصال کامپیوترها با یکدیگرو نحوه ...
معماری شبکه
امتیاز

دلایل استفاده از شبکه

استفاده از ساختار شبکه اهدافی دارد که این اهداف ما را در بهبود شرایط یاری ...
دلایل استفاده از شبکه
امتیاز

زمانبندی برای آپدیت سرور

در این قسمت میخواهیم برای اینکه آپدیت به صورت خودکار در شبکه انجام شود، یک ...
زمانبندی برای آپدیت سرور
امتیاز

دوره آموزشی شبکه

دوره ی آموزشی شبکه ، از پرمخاطب ترین و جذاب ترین دوره های موجود در ...
دوره آموزشی شبکه
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top