دوره میکروتیک - آموزشگاه ویستا
دوره میکروتیک

دوره میکروتیک

دوره آموزشی میکروتیک، دوره ای است که اساس کار میکروتیک، که سیستم عاملی بر پایه ی لینوکس می باشد را مورد بررسی قرار داده و آن را به شما آموزش می دهد.
این سیستم عامل به دلیل راه اندازی با هزینه پایین وسریع، به یکی از محبوب ترین سیستم عامل ها برای پایه گذاری سرورها شناخته شده و شرکت های بسیار بزرگی در دنیای ارتباطات برای ارائه دادن سرویس اینترنت و… بر روی سرورهای خود از این سیستم عامل استفاده می کنند.
شرکت میکروتیک که در لیتوانی پایه گذاری شده، این دوره را برای علاقمندان خود ترتیب داده است تا به صورت هم رده با تجهیزات سیسکو، محصولاتی را با قیمت کمتر ارائه کرده باشد. اگر شما به شرکت های بزرگ سرویس دهنده های اینترنت رجوع کنید، مشاهده می کنید که میکروتیک توانسته بخش عمده ای از نیازهای ارتباطی این سازمان های بزرگ را برآورده کند.
شما در این دوره میکروتیک با استفاده از مفاهیم تئوری و عملی، به یادگیری چگونگی فعالیت میکروتیک می پردازید و در انتها می توانید از آن برای گسترش کارهای شبکه ای و مباحث مبتنی بر اینترنت، استفاده کنید. در حقیقت این شرکت سیستم عاملی را ارائه کرده است که دارای نسل جدید و چندین پردازنده با نام CloudCoreRouter برای pc می باشد. میکروتیک در سراسر جهان نیز فعالیت دارد و مشاوران و آموزش دهندگان آن، به صورت کاملا فراگیر مشغول به آموزش این سیستم عامل قوی در همه جا هستند.
مخاطبین این دوره، مهندسین فنی، مهندسین IT، دانشجویان IT و به طور کلی تمامی کسانی هستند که در دنیای تکنولوژی و علم جدید به دنبال راه های موثر و بهینه برای انجام فعالیت های شبکه ای خود هستند. در واقع شما با فراگرفتن این دوره می توانید به مهندسی که توانایی استفاده از سیستم عامل میکروتیک مبتنی بر لینوکس، که بسیار ارزشمند است، تبدیل شوید و از آن برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:  دوره CCNP Security
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۲
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top