دوره MCSE 2016 - آموزشگاه ویستا
دوره MCSE 2016

دوره MCSE 2016

 

مدرک MCSE خلاصه شده ی عبارت Microsoft certified solution expert  می باشد که می توان از آن به عنوان جدیدترین مدرک شرکت مایکروسافت برای متخصصین  IT یاد کرد. مدرکی که با وجود آن، دیگر سیستم های تحلیلگر شما و همچنین قسمت هایی از کار شما که نیازمند مهندسی سیستم هستند، از کار افتاده نیستند و با قدرت به کار خود ادامه می دهند.

این دوره بر اساس ویندوز سرور ۲۰۱۶ طراحی شده است و کسانی که در این دوره شرکت می کنند، می توانند بعد از گذراندن آن، مهارت هایی برای طراحی شبکه ی کامپیوتری و مدیریت سیستم های مبتنی بر ویندوز را بدست آورند.

اگر شما به مواردی همچون تحلیل شبکه، مهندسی سیستم و … علاقمند هستید، این دوره به شدت به شما توصیه می شود.

در حقیقت این مدرک به درد کسانی می خورد که می خواهند یک طرح تجاری و یا تحلیل یک سیستم را انجام بدهند و از آن ها انتظار می رود که در این زمینه متخصص بوده و دارای مدارک معتبری باشند که از جمله ی آن ها می توان به  MCSE که توسط شرکت معتبر مایکروسافت ارائه می شود.

شما برای پشت سر گذاشتن دوره و دریافت این مدرک، باید ۵ آزمون را پشت سر بگذارید تا به عنوان یک مهندس سیستم و یا کسی که می تواند با سیستم های تحلیلگر کار کند، کار خود را شروع کنید.

بیشتر بخوانید:  دوره Network +

گذراندن دوره ی MCSE در اصل شامل گذراندن دو دوره ی مجزا می باشد. به طوری که شما پس از گذراندن سه کورس می توانید مدرک MCSA را دریافت کرده و سپس با گذراندن دو کورس دیگر، مدرک MCSE را دریافت کنید. پس در ابتدا شما باید مدرک MCSA (که می توان از فوق دیپلم به عنوان مثال از آن یاد کرد) را پشت سر بگذارید و سپس به سراغ کورس هایی که منجر به گرفتن مدرک MCSE (که می توان از لیسانس به عنوان مثال از آن یاد کرد) می شوند بروید.

5/5 ( 2 بازدید )

دیدگاه مشتریان

  1. متین امیری
    ۰۸:۵۰ مورخه ۰۷ شهریور ۹۷

    من این دوره رو به همه شما دوستان عزیز پیشنهاد میکنم

جزئیات مطلب

مخاطبین:
این دوره به درد کسانی می خورد که می خواهند یک طرح تجاری و یا تحلیل یک سیستم را انجام بدهند و از آن ها انتظار می رود که در این زمینه متخصص بوده و دارای مدارک معتبری باشند که از جمله ی آن ها می توان به MCSE که توسط شرکت معتبر مایکروسافت ارائه می شود.
اهداف کلی:
جهت نمایش کلیک کنید.
پیشناز:
+Network
تاریخ انتشار:
۹۷,۰۲,۱۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره Network +

دوره آموزشی Network + یکی از دوره هایی است که در آن به مباحث شبکه ...
دوره Network +
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top