دوره CRYPTOGRAPHY - آموزشگاه ویستا
دوره CRYPTOGRAPHY

دوره CRYPTOGRAPHY

دوره ی آموزشی CRYPTOGRAPHY یا آشنایی با رمز نگاری، از جمله دوره هایی است که شما را با علم رمزنگاری در فضای مجازی آشنا می کند و نحوه ی عملکرد و چگونگی آن را به شما آموزش خواهد داد.
همه ی انسان ها در زندگی خود رازها و رمزهایی دارند که در بستر فضای مجازی، نیاز به مراقبت از آن ها احساس می شود. لذا شما با یادگیری علم رمزنگاری، نحوه ی جلوگیری از نفوذهای بی جا به اطلاعات خود را فرا خواهید گرفت و در ادامه ی آن نیز با چگونگی جابجایی اطلاعات با اشخاص دیگر، بدون اینکه اطلاعات به دست کسی بیفتد، آشنا خواهید شد. کلید اطلاعات در این علم به این معنا می باشد که شما برای اطلاعات قابل انتقال خود کلید رمزی را تعیین کرده و در مقصد نیز فقط با آن رمز، اطلاعات شما قابل مشاهده و استفاده می باشند.
CRYPTOGRAPHY به فهم تکنیک هایی از ریاضی گفته می شود که به وسیله ی آن ها می توانید مفاهیم امنیت اطلاعات را دریافته و از آن ها استفاده کنید.
شما در ابتدای این دوره با مقدمه ی رمز و رمزنگاری آشنا شده و سپس با مفاهیم رمزنگاری و الگوریتم های آن آشنا خواهید شد. الگوریتم های یکطرفه، دوطرفه، کلید، معرفی و آنالیز HASH، ساختار رمز ویندوز و لینوکس، پروتکلهای انتقال پسورد و … از دیگر سرفصل هایی است که شما در ادامه ی این دوره با آن ها آشنا خواهید شد. پس با توجه به سرفصل ها، هدف کلی این دوره، استفاده از علم رمزنگاری برای انتقال اطلاعات به صورت محرمانه و جلوگیری از نفوذهای بی جا به آن هاست.
دانشجویان IT ، مهندسین کنترل، مهندسین شبکه و به طور کلی تمامی علاقمندان به مبحث رمزنگاری و انتقال امنِ اطلاعات در فضای مجازی، از مخاطبین این دوره می باشند.

بیشتر بخوانید:  دوره +storage
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۵
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top