قیمت 2,000,000 تومان

افزودن به علاقمندی ها
0 دانشجو
30
ارائه گواهی نامه معتبر
0 دیدگاه 58 بازدید

سرفصل های این دوره :

نام دوره :

دوره SAN

 

دوره ی آموزشی SAN از جمله دوره هایی است که شرکت بزرگ HP برای ایجاد فضایی بسیار گسترده در بین مردم، برای استفاده از محصولات خودش، ایجاد کرده است.
در حقیقت این شرکت، تجهیزات و خدماتی از قبیل نرم افزارهای مختلف و… را در فضای الکترونیکی ایجاد کرده که در سراسر دنیا مطرح است و اما این خدمات، نیازمند آموزش های لازم برای استفاده و بسط و گسترش دارند. اما این دوره نیز به به دست آوردن درکی جامع از فناوری های پیشتاز در زمینه ی تجهیزات SAN ، می پردازد و به شما در این راستا کمک شایانی خواهد کرد. شما در دوره های گذشته با تجهیزات SAN آشنا شده اید و در این دوره به صورت تخصصی به این تجهیزات نگاه خواهید کرد. آشنایی کامل و سریع شما با فناوری ها و مفاهیم SAN از جمله اهداف اولیه ی برگزاری این دوره به شمار می رود. در حقیقت در کار با تجهیزات SANشما با چالش هایی روبرو می شوید که در این دوره سعی می شود تجربه ی لازم و کافی برای رویارویی با این چالش ها در محیط های مبتنی بر این تجهیزات، به شما انتقال داده شود. در این دوره نیز شما هم به صورت تئوری با مطالب مهم و کلیدی آشنا خواهید شد و هم به صورت عملی و در قالب کارگاهی (آزمایشگاهی)، کار با اینگونه تجهیزات و همان تجربه های لازم را به شما آموزش خواهیم داد. نصب و راه اندازی و پشتیبانی و پیکربندی اینگونه تجهیزات نیز از دیگر مباحثی هستند که در این دوره و یا دوره های قبلی، به شما آموزش داده می شوند.
اما مخاطبین این دوره کسانی هستند که دوره های مربوط به تجهیزات SAN را پشت سر گذاشته و به دنبال پیشرفت در این مسیر، قصد ادامه دادن و به دست آوردن درکی جامع از این تجهیزات می باشند.

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
2,000,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دوره SAN”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *