نام دوره :

Pack CCNA & CCNP security

دوره  CCNP security

دوره Pack CCNA & CCNP security دوره ای جدید در زمینه ی تجهیزات شبکه ی سیسکو است که به منظور ارتقای سطح امنیت این تجهیزات طراحی و ارائه شده است. در حقیقت این دوره با هدف ایجاد امنیت تجهیزات سیسکو در روتر، سوئیچ، دستگاه و وسایل شبکه همراه با فرایندهای گسترش و پیدا کردن عیب و رفع عیب های فایروال ها، vpn و… در محیط های شبکه، ایجاد شده است.

موارد آموزشی دوره Pack CCNA & CCNP security

در دوره Pack CCNA & CCNP security به دانشجویان، نحوه ی پیاده سازی ویژگی های امنیتی روترها و سوئیچ ها آموزش داده خواهد شد و در پایان این دوره، فرد قادر است تا امنیت vpnها، فایروال ها و IPSها را بر روی انواع روتر و سوئیچ های سیسکو، تامین کند. این دوره CCNP Security شامل دوره های SISAS، SITCS، SENSS و SIMOS است که کورس های جداگانه ای از امنیت تجهیزات شبکه را مورد بحث قرار خواهند داد.

به زبان ساده، این دوره به شما امکان نصب و مدیریت و طراحی امنیت تجهیزات شبکه را آموزش خواهد داد و شما قادر به انجام نصب و پیکربندی آن ها بر روی سخت افزار شبکه های تحت کنترل خود خواهید شد.

به طور مثال در کورس SISAS، شما قادر خواهید بود تا راه حلهای دسترسی ایمن ( SISAS) را بر روی شبکه ی خود پیاده سازی کنید. در حقیقت شما برای جلوگیری از دسترسی های غیرمجاز از خارج شبکه به آن، ایجاد سطح امنیت قوی بر روی شبکه، تامین امنیت دستگاه های متصل به شبکه و به طور کلی شناسایی و برطرف کردن خطاهای احتمالی از لحاظ امنیتی در شبکه، باید از سطوح امنیتی ای استفاده کنید که مورد تایید و سازگار با تجهیزات سیسکو هستند.

این دوره به مهندسین شبکه، مهندسین IT و به طور کلی کسانی که علاقمند به این گونه فعالیت های شبکه ای هستند پیشنهاد می شود.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
3,800,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0