دوره CITRIX Netscaler - آموزشگاه ویستا
دوره CITRIX Netscaler

دوره CITRIX Netscaler

دوره آموزشی CITRIX Netscaler از جمله زیرمجموعه های دوره های سیتریکس می باشد که شما را با روش های کاری جدید فضای شبکه آشنا خواهد ساخت.
فضای شبکه به نرم افزارهایی برای راه اندازی و کنترل نیازمند است. از جمله نرم افزارهای جامعی که به کمک آن شتافته اند، سیتریکس می باشد که در این زمینه بسیار قدرتمند عمل کرده است. بسیاری در کشور ما هنوز با فضای سیتریکس و کارایی های آن آشنایی ندارند و از محیط های مشابه برای راه اندازی شبکه ی خود استفاده می کنند. دلیل آن نیز کمبود اطلاعات و منابع آموزشی در این زمینه است. اما با دوره هایی که ما در زمینه ی این نرم افزار برگزار کرده ایم، شما می توانید به راحتی از سیتریکس برای کنترل شبکه های تحت نظر خودتان استفاده کنید.
هدف از Citrix NetScaler و Networking این است که مفاهیم و مهارت های لازم برای اجرا، پیکربندی، ایمن سازی، نظارت، بهینه سازی و رفع یک سیستم Citrix NetScaler در یک چارچوب شبکه ارائه شود. این دوره برای دانشجویانی است که تجربه NetScaler قبلی را ندارند. دانشجویان می توانند در تمرینات مجازی در محیط آزمایشگاهی مجازی به فعالیت های شبکه ای دسترسی داشته باشند.
مهارت ها و مفاهیم اساسی که برای نسخه های پیشین مورد استفاده قرار می گیرند، رایج هستند، اما مفاهیم جدید نیز نیاز به آموزش بیشتری دارند.
در حقیقت با سیتریکس می توان روش های آسان تر و به روزتری در زمینه ی راه اندازی و کنترل شبکه، را تجربه کرد.
از جمله مخاطبین این دوره می توان به مهندسین شبکه، مهندسین فنی، مهندسین IT، دانشجویان IT علاقمند به مسائل شبکه و به طور کلی تمامی کسانی که به مسائل شبکه علاقمند هستند و می خواهند بستر کاری خود را با سیتریکس گسترش دهند، اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:  دوره MTCINE
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۰
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره CITRIX XenDesktop & XenApp 7.6

دوره آموزشی CITRIX XenDesktop & XenApp 7.6 از مجموعه دوره هایی است که زیرمجموعه ی ...
دوره CITRIX XenDesktop & XenApp 7.6
امتیاز

دوره CITRIX XenServer 6.5

دوره آموزشی CITRIX XenServer 6.5 از جمله دوره هایی است که به منظور آشنایی ...
دوره CITRIX XenServer 6.5
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top