دوره CITRIX XenDesktop & XenApp 7.6 - آموزشگاه ویستا
دوره CITRIX XenDesktop & XenApp 7.6

دوره CITRIX XenDesktop & XenApp 7.6

دوره آموزشی CITRIX XenDesktop & XenApp 7.6 از مجموعه دوره هایی است که زیرمجموعه ی دوره های CITRIXبه شمار رفته و کارایی آن در زمینه ی شبکه را مورد آموزش قرار می دهد.
CITRIX از جمله شرکت هایی است که در زمینه ی کاربری شبکه، نرم افزارهایی را برای راه اندازی و کنترل و اضافه کردن آپشن های اضافی به شبکه را در اختیار مصرف کنندگان آن قرار می دهد. اما امروزه به دلیل کمبود اطلاعات و کمبود منابع آموزشی در این باب، استفاده از آن کم بوده و نیازمند آموزش بیشتر می باشد. در این دوره ما قصد داریم تا به طور تخصصی XenDesktop و XenApp را به شما آموزش دهیم تا با استفاده از آن، در محیط های کاربری دسکتاپ و حتی در محیط های کاربری با سیستم عامل های دیگر (از جمله تبلت و…)، بتوانید مسیر استفاده از شبکه و به اشتراک گذاری اطلاعات را ساده تر بپیمایید.
نرم افزار XenDesktop امکان ارائه تمامی نرم افزارها و محیط های کاری (Desktops) را به کاربران شما، که ممکن است با هر دستگاهی به شبکه وصل شوند و نیاز به اجرای برنامه های خود را داشته باشند، فراهم می کند.
کاربران می توانند از برنامه هایی که شما در محیط شبکه تان قرار می دهید، هرکدام را که بخواهند انتخاب و اجرا کنند. به طور کلی برنامه ی XenDesktop برای مدیریت ساده، پیاده سازی سریع و معماری سازگار با پردازش ابری در محیط شبکه را در اختیار شما قرار می دهد.
مدیریت تنظیمات، مدیریت مجوزها، ایجاد سیاست های مختلف در شبکه، پیکربندی و… از جمله اهدافی است که در این دوره می توانید به آن ها دست پیدا کنید.
مهندسین شبکه، مهندسین IT، دانشجویان علاقمند به شبکه و… از جمله مخاطبین این دوره می باشند که می توانند از آن برای به روز کردن فضای شبکه ی خود استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:  دوره CCDA
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره CITRIX Netscaler

دوره آموزشی CITRIX Netscaler از جمله زیرمجموعه های دوره های سیتریکس می باشد که شما ...
دوره CITRIX Netscaler
امتیاز

دوره CITRIX XenServer 6.5

دوره آموزشی CITRIX XenServer 6.5 از جمله دوره هایی است که به منظور آشنایی ...
دوره CITRIX XenServer 6.5
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top