دوره WPF - آموزشگاه ویستا
دوره WPF

دوره WPF

دوره ی آموزشی  ( WPF ( WINDOWS PRESENTATION FOUNDATION از جمله دوره هایی است که در زمینه ی دوره های برنامه نویسی، برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

این دوره به کسانی توصیه می شود که قصد کسب کردن دانش لازم برای تولید پروژه های  WPF را دارند. در حقیقت شما با آموزش تئوری و تفهیمی و کارگاه های عملی با طرح سناریوهای فنی نمونه، می توانید در انتهای این دوره به انجام تولید پروژه های کاربردی، تولید ابزارها و کنترل های جدید برنامه نویسی، درج افکتهای گرافیکی و انیمیشنی به پروژه ها وبپردازید.

به طور خلاصه،  WPF یک تکنولوژی جدید ساخت و اجرای اینترفیس در برنامه های جدید ویندوز است که در گذشته با استفاده از ورژن های قدیمی و بر روی ویندوز ویستا ارائه شده بود اما امروزه به کمک ویندوز ۷ آمده و اجازه ی گسترش کاربردهای متعدد را به کاربران خود می دهد. برای اثبات و تایید فعالیت های این تکنولوژی نیز باید بگوییم که امروزه فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر وکه شرکت های بزرگی هستند که نیازمند برنامه نویسی های متعدد هم می باشند، از تکنولوژی  WPF برای ساخت اینترفیس های خود استفاده می کنند. پس به همه ی کسانی که به عنوان یک کاربر معمولی و یا به عنوان یک توسعه دهنده، قصد استفاده از تکنولوژی  WPF را دارند و می خواهند به طور جزئی با تمامی خدمات و امکانات و قابلیت های آن آشنا شوند توصیه می شود که این دوره را از دست ندهند.

هر دوره ای نیازمند دوره های پیش نیاز است و این دوره نیز به کسانی که دوره MCTS.NET Framework 3.5 Windows FormsApplication MS C# . NET را گذرانده اند و نیز تمایل به تولید برنامه های تحت ویندوز و یا تحت وب دارند، بسیار توصیه می شود. البته از مخاطبین اصلی آن باید به مهندسین توسعه دهنده و حتی دانشجویان علاقمند به اینگونه مباحث اشاره کرد.

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top