دوره VMware VSAN - آموزشگاه ویستا
دوره VMware VSAN

دوره VMware VSAN

دوره ی آموزشی (VMware VSAN (virtual storage area network، مبتنی بر آموزش نرم افزاری تعریف شده برای مدیریت فضای ذخیره سازی است که حجم بسیاری از فضای ذخیره سازی داده را می توان به وسیله ی آن مدیریت کرد.
این نرم افزار از جمله نرم افزارهای ارائه شده توسط VMware می باشد که در زمینه ی فعالیت های شبکه ای، به کمک مدیران کنترل کننده ی آن ها آمده است.
این دوره آموزشی متمرکز بر آماده سازی شما برای راه اندازی و مدیریت یک راه حل ذخیره سازی با نرم افزار VMware Virtual SAN است. VMware Virtual SAN به عنوان یک نرم افزار Deploy and Manage به نظر می رسد که به شما آموزش می دهد که چگونه Virtual SAN به عنوان یک جزء مهم در مرکز داده ی تعریف شده توسط VMware (SDDC) مورد استفاده قرار می گیرد. دانشجویان از طریق استفاده از لابراتوارها، تجربه عملی را با این مفاهیم به دست می آورند.
در حقیقت دوره ی VSANبرای کسانی که می خواهند دیتاسنتر مبتنی بر نرم افزار SDDC را پیاده سازی کنند، بسیار حیاتی می باشد.
از اهداف این دوره نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:
پیاده سازی ذخیره ساز مبتنی بر نرم افزار SDDC، بالابردن زیرساخت مجازی دیتاسنتر با استفاده از قابلیت این ماژول، تسلط بر بهینه سازی کارایی این ماژول، عیب یابی مشکلات بوجود آمده، رفع عیب، پیکربندی، مدیریت و…
در حقیقت کارشناسانی که در این حیطه فعالیت می کنند، برای پیشبرد اهداف خود در مسیر VMware نیازمند به کارگیری این نرم افزار در شبکه های خود هستند که این دوره می تواند بسیار برای آنها مفید واقع شود.
از دیگر مخاطبین این دوره نیز می توان به دانشجویان و مهندسین شبکه اشاره کرد که با پشت سر گذاشتن این دوره، می توانند به طور جدی در زمینه ی این نرم افزار فعالیت کنند.

بیشتر بخوانید:  دوره VMware vSphere 6.5
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۱
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top