دوره VMware HORIZON 7 - آموزشگاه ویستا
دوره VMware HORIZON 7

دوره VMware HORIZON 7

دوره ی آموزشی VMware HORIZON 7 از مجموعه دوره هایی است که در زمینه ی VMware (شبکه) طراحی و ارائه شده است.
امروزه بستر شبکه به صورت وسیعی در بسیاری از سازمان ها و مکان های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. نیاز به راه اندازی، پیکربندی و اضافه کردن آپشن های بیشتر در این بستر، در این گونه سازمان ها بسیار دیده می شود. علاوه بر آن شما باید با تکنولوژی های روز دنیا آشنایی داشته و از آن ها برای پیشبرد اهداف خود در کنترل یک شبکه استفاده کنید.
در این دوره به دانشجویان، مهارت دسکتاپ و برنامه های مجازی از طریق یک زیرساخت دسکتاپ مجازی، ارائه می شود. این دوره ی آموزشی، مهارت هایی از قبیل نصب، پیکربندی و مدیریت VMware HORIZON 7 را از طریق مطالب تئوری و کار لابراتواری، به شما آموزش خواهد داد.
VMware HORIZON 7 (مجازی سازی دسکتاپ) با ارائه ی بهترین شرایط cloud و mobile، تغییرات اساسی ای در VDI انجام داده و مزایایی همچون سادگی، امنیت، سرعت بالا و… را با هزینه ی کمتری نسبت به موردهای مشابه، در اختیار کاربران قرار داده است.
از جمله اهداف این دوره می توان به نصب و راه اندازی یک VMware HORIZON 7 ، طراحی و استقرار آن، پیکربندی، ساخت یک VDI دسکتاپ ویندوز، اتصال به یک نمایش دسکتاپ هوریزون و… اشاره کرد.
در حقیقت شرکت VMware با ارائه ی این نسخه، تحولی بزرگ در زمینه ی مجازی سازی دسکتاپ انجام داده است.
از جمله مخاطبین این دوره می توان به مهندسین شبکه، مهندسین کنترل شبکه، دانشجویان IT و به طور کلی تمامی کسانی که به مباحث شبکه و VMware علاقمند هستند، اشاره کرد. چرا که پشت سر گذاشتن این دوره، به توانایی آن ها در به کار گیری VMware HORIZON 7 در شبکه های تحت کنترل خود، بسیار کمک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  دوره MTCUME
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۰
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top