دوره ویدئو مارکتینگ - آموزشگاه ویستا
دوره ویدئو مارکتینگ

دوره ویدئو مارکتینگ

چگونه در اینترنت دیده شوید

امروزه برای کسبوکارها، چه آنهایی که تازه بهکار هستند و چه آنهایی که سالهای زیادی است که فعالیت میکنند؛ تبلیغات یکی از راهکارهای جذب مخاطب، معرفی برند، افزایش درآمد و سودآوری است. از طرفی خود تبلیغات نیز شامل سبکها و تکنیکهای زیادی میشود که روز به روز در حال پیشرفته شدن هستند و یکی از مهمترین آنها که تقریبا پرچمدار تمام روشهای تبلیغاتی است؛ تولید و اشتراکگذاری ویدیو میباشد.

جایگاه ویدیو در بین کاربران

به جرات میتوان گفت که ویدیو در بین مخاطبان از اهمیت زیادی برخوردار است؛ چرا که تبلیغات متنی تنها قوه بینایی فرد را درگیر کرده و پس از مدتی کابرد تمامی مطالبی را که اخیرا خوانده است فراموش میکند. از طرفی تبلیغات صوتی نیز مانند تبلیغات متنی، حس شنوایی کاربر را به خود مشغول میکند و پس از گذشت زمانی، آن هم نیز فراموش میشود. بنابراین تبلیغاتی کاربر را به خود جذب میکند که هم حس شنوایی و هم قوه بینایی فرد را درگیر کند که تنها این ویژگیرا تبلیغات ویدیویی دارد.

تبلیغات ویدویی بدعتی جدید

همانطور که گفته شد تبلیغات ویدیویی روشی موثر برای تبلیغات و معرفی برند بهشمار میآید و دلایل بسیار روشنی برای مزیت این روش از تبلیغ وجود دارد که عبارتند از:

آیا مغز ما همه چیز را به یک اندازه به خاطر میسپارد

مسلما جواب جمله فوق خیر است؛ چرا که مغز ساختار بسیار پیچیدهای دارد و همانطور که گفته شد هر یک از روشهای تبلیغات قسمتی از مغز را تحت تاثیر قرار میدهند؛ طوری که انسان طبق تحقیقات علمی انجام شده، مطالب صوتی را ۲۰ درصد و تصویری را نیز ۳۰ درصد درک میکند که این آمارها برای بازدهی تبلیغات تاثیرگذار، بیرون از گود قرار دارند و تنها ویدیو است که چند قسمت مغز را تحت تاثیر قرار داده و با درگیر کردن حس بینایی و شنوایی باعث میشود فرد ۷۰ درصد مطالب را درک کرده و همینطور مغز، آن را بهتر از هر چیز دیگری بهخاطر بسپارد.   

در دنیای مجازی برنده واقعی کیست

از آنجایی که امروزه دسترسی به امکانات و تجهیزات ضبط ویدیو یا تصاویر توسط موبایل، دوربین و .. بیشتر شده و پلتفرمهایی مانند اینستاگرام که مخصوص انتشار تصویر و یا فیلم هستند در بین مردم محبوبت زیادی پیدا کردهاند؛ بسیاری از افراد به ضبط فیلم و گرفتن عکس تمایل بیشتری دارند؛ بههمین دلیل اهمیت ویدیو از تبلیغات هم فراتر رفته و در واقع به نوع ابزاری برای سرگرمی مردم تبدیل شده است و بیشتر افراد به دلیل زبان رسای ویدیو و دیده شدن بیشتر در صفحات مجازی، شبانه‌‌روز به تولید و انتشار ویدیو میپردازند.

نقش ویدیو در دنیای مجازی به خصوص وبسایتها

تا به این جا با با تاثیرات ویدیو بین مردم آشنا شدهایم؛ اما ویدیوها مزایای دیگری هم دارند. تحقیقات نشان داده است تا سال ۲۰۱۹، ویدیوها ۸۰ درصد ترافیک سایتها را به خود اختصاص میدهند که آمار بسیار خوبی بهنظر میآید و همچنین سایتهایی که از ویدیو استفاده میکنند احتمال کلیک و افزایش رتبه آنها در بین رقیبان ۸۰ درصد افزایش مییابد که تمام این نتایج باعث شده زمانی که مخاطب به سایت وارد میشود؛ مطالب سایت را به اشتراک گذاشته و یا از محصولاتتان خرید کند. از طرفی مهمترین تاثیر ویدیو روی سایت از نظر سئو است. کارکردن روی سئو سایت یکی از ارکان اصلی برای بهبود رتبه سایت مطابق با الگوریتم گوگل است؛ در نتیجه ویدیو گزینه بسیار مناسبی برای بهینهسازی سایت میباشد. ویدیو تاثیر مستقیمی روی  Time On site دارد و زمان ماندگاری کاربرد در سایت را بهطور چشمگیری افزایش میدهد؛ چون که یکی از اصول موتورهای جستوجو برای امتیاز دادن به سایت مدت زمان فعالیت کاربرد در سایت است. از طرفی افزایش ترافیک سایت، کلینیک و افزایش ورودی کاربران به سایت نیز از دیگر مزایای رقابتی ویدیو محسوب میشوند.

چگونه با ویدیو در تیررس باشید

برای قرارگیری در بین قدرتمندان تولید ویدیو در دنیای مجازی باید نکاتی را رعایت کنید. تولید ویدیو با کیفیت و جاذب مخاطب به خلاقیت، انرژی، علاقه و امکانات نیاز دارد. البته تمامی افراد از تمام ویژگیهای فوق برخوردار نیستند که اصلا جای نگرانی نیست. چرا که ساخت ویدیو تکنیکهایی نیز دارد و گذراندن دورههای آموزشی برای دستیابی به مهارت کافی و تمام فوت وفنهای ساخت ویدیو؛ یکی دیگر از فاکتورهای تعیینکننده برای تولید ویدیو تاثیرگذار شناخته میشود. در نتیجه در دوره‌‌های تخصصی آموزشی میتوانید با ابزارهای ساده مثل موبایل کلیپهای حرفهای بسازید، ادیت کنید و آنها را منتشر کنید و بازخورد فوقالعاده بگیرید. از طرفی به دلیل تخصصی بودن نکات تولید ویدیوهای مجازی آموزشگاههای زیادی آنها را بهطور کامل آموزش نمیدهند؛ در حالی که آموزشگاه ویستا با سالها سابقه و بهرهگیری از اساتید باتجربه و فعالان صنعت فناوری و اطلاعات و دنیای اینترنت، کلیه دورههای تخصصی برای نحوه تولید ویدیوهای تبلیغاتی، آموزشی، آشپزی و شخصی را آموزش داده و به هنرجویان آموزش میدهد تا بتوانند از تولید ویدیو و استفاده از ابزارهای مجازی، به سودآوری و موفقیت برسند. این آموزشگاه در دورهای ۹۰۰ دقیقهای با مدیریت زمان تمامی روشها و سرفصلهای تولید فیلم، ادیت کردن آن، صداگذاری و …… آموزشمیدهد و در پایان ۹۰۰ دقیقه آموزش نیز به سوالات داوطلبان پاسخ داده و تمام مشکلات درک و دریافت آنها را درباره مطالب برطرف میکند.

نویسنده: ثریا مرادی

5/5 ( 2 بازدید )

دیدگاه مشتریان

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات عمومی سایت گروه آموزش ویستا

مقررات ذکر شده در زیر، مجموعه قوانین حاکم بر گروه آموزش ویستا می باشد، و ثبت نام و عضویت شما در سایت گروه آموزش ویستا به این معنی است که از این قوانین آگاهی داشته و آنها را پذیرفته اید. بنابراین توصیه می گردد قبل از ثبت نام حتما اقدام به مطالعه این مجموعه قوانین بفرمایید. ایجاد هر گونه تغییراتی در قوانین این سایت از اختیارات گروه آموزش ویستا است؛ و هر گونه تغییری در قوانین از طریق همین صفحه (صفحه قوانین و مقررات) به اطلاع اعضا محترم خواهد رسید. بنابراین تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی و ثبت قوانین سایت گروه آموزش ویستا این صفحه می باشد. در صورت ایجاد تغییر در قوانین ابتدا از طریق این صفحه اطلاع رسانی صورت می گیرد؛ و بلافاصله بعد از درج قانون جدید در سایت گروه آموزش ویستا ، قوانین جدید لازم¬الاجرا می باشند.

 • پایگاه اینترنتی گروه آموزش ویستا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • پایگاه اینترنتی گروه آموزش ویستا در چارچوب قوانین تجارت الکترونیکی و جرایم رایانه ای کشور فعالیت می¬نماید. همچنین تمامی اعضا این باشگاه نیز به این مجموعه قوانین مقید می باشند.
 • اطلاعات، محتویات و خدمات ارائه شده در این وب سایت مختص اعضا گروه آموزش ویستا می باشد و همچنین مالکیت معنوی این محتوا در اختیار شرکت پیشگامان ویستا است؛ بنابراین هر گونه سوء استفاده از محتوا مغایر با قوانین سایت گروه آموزش ویستا بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت. البته استفاده از محتویات سایت برای وبگاه ها و وبلاگهای شخصی برای استفاده های غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.
 • هر گونه استفاده از “page-scrape”، “robot”، ”spider” یا سایر ابزارهای اتوماتیک، الگوریتم، برنامه یا مراحل دستی مشابه برای دستیابی، مالکیت، کپی یا هدایت قسمتی از وب سایت ممنوع می باشد. همچنین به کارگیری هر روش دیگری برای فراگیری ساختار وب سایت یا تلاش برای کسب اجزاء، اسناد یا اطلاعات وب سایت ممنوع می باشد. دسترسی غیرمجاز به هر یک از قسمت ها یا مشخصات وب سایت یا سایر سرویس های ارائه شده آن از طریق هک کردن، رمزگشایی و نیز سایر روش های غیرمجاز ممنوع بوده و عواقب قانونی خواهد داشت.
 • گروه آموزش ویستا هیچ مسئولیتی در قبال لینک های اتصال به سایر وب سایتها ندارد. محتوا، قوانین، ضوابط و مقررات وب سایتهای لینک شده از طریق این سایت، قطعا محتوا و ساختاری متفاوت خواهند داشت و اینکه لینک وب سایت مذکور در این سایت قرار گرفته، دلیل بر تایید آن وب سایت از طرف گروه آموزش ویستا نمی باشد. بنابراین توصیه اکید می شود، نسبت به حق مالکیت، ضوابط و شرایط وب سایت گروه آموزش ویستا مورد نظر توجه فرمایید.
 • تمامی محتویات این وب سایت ازجمله متن ها، تصاویر، لوگوها، نمادها، عکس ها و نرم افزارها، دارایی های شرکت پیشگامان ویستا محسوب شده و تلفیق (به معنای جمع آوری، مرتب سازی و گرد هم آوری) محتویات این سایت نیز منحصراً متعلق به شرکت پیشگامان ویستا بوده و توسط قوانین بین¬المللی کپی رایت محافظت می گردد. بنابراین استفاده¬هایی همچون بازسازی، تغییر، مشارکت، انتقال، چاپ مجدد، نمایش یا استفاده از محتویات و مطالب این وب سایت ممنوع می باشد.
 • استفاده از وب ¬سایت به هر روشی که سبب آسیب دیدگی ، ایجاد وقفه یا زیان رسیدن به آن شود، ممنوع می باشد. بدین وسیله تمامی اعضاء توافق می نمایند که در صورت نقض مقررات و قوانین مربوطه، تمامی خسارات احتمالی وارده بر شرکت پیشگامان ویستا ، کارکنان و شرکت های تابعه آن را بر عهده بگیرند.
 • ارسال هر گونه موضوعات خلاف قانون، خلاف شرع و خلاف اخلاق در وب سایت ممنوع می باشد. همچنین درج مطالب فریب دهنده و خلاف واقع پیگرد قانونی دارد. همینطور ارسال و یا استفاده از مطالب و موضوعاتی که حاوی ویروسهای نرم افزاری، فعالیتهای سیاسی، درخواستهای تجاری، نامه های زنجیره ای و یا SPAM باشند نیز ممنوع می باشد
 • استفاده از وب سایت به هر شکلی که سبب ایجاد آزردگی خاطر، ناراحتی و یا هیجان بی مورد سایرین گردد، ممنوع می باشد
 • مسئولیت مطالب ارسال شده توسط اعضا به عهده خود ایشان بوده و لزوماً مورد تایید پیشگامان ویستا نمی باشد
 • برای اینکه فرد عضو بتواند از محتوا و امکانات گروه آموزش ویستا استفاده کند، باید در چارچوب قوانین سایت گروه آموزش ویستا فعالیت کند؛ هرگونه تخطی از این قوانین توسط عضو این اختیار را به شرکت می دهد که با فرد خاطی برخورد کند. تصمیم گیری در مورد نحوه برخورد با اعضایی که قوانین سایت را رعایت نمی کنند، به عهده شرکت می‌باشد. این مجازات می تواند، کسر قسمتی و یا تمامی امتیازات فرد عضو باشد، می تواند گرفتن دسترسی عضو به بخشهایی از سایت باشد، و یا حتی منجر به ابطال عضویت فرد در گروه آموزش ویستا گردد. در اینصورت فرد هیچ گونه حق ادعا و اعتراضی به تصمیم گرفته شده نخواهد داشت.
 • تبلیغ و یا فروش مستقیم و یا غیر مستیم هر نوع محصول مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران در وب سایت گروه آموزش ویستا اکیدا ممنوع می باشد .

http://iranlaws.hamrahnet.com/ لینک سایت قوانین جمهوری اسلامی ایران

http://internet.ir/crime_index.html لینک جرایم رایانه ای

http://www.ecommerce.gov.ir/ قوانین تجارت الکترونیکی

— نکات ضروری ثبت نام آنلاین :

خواندن اطلاعات مربوط به دوره مندرج در صفحه اختصاصی هر دوره و اطلاع از پیش نیازهای لازم برای انتخاب دوره ضروری می باشد .

با توجه به تخصصی بودن دوره ها امکان تغییر زمان برگزاری دوره وجود دارد لذا آمادگی به جهت تطبیق زمانبندی گروه آموزش ویستا لازم است

در وارد کردن اطلاعات هویتی و شماره های تماس و ایمیل دقت فرمایید لذا در صورت ذکر اطلاعات ناصحیح مسئولیت عدم اطلاع رسانی با متقاضی خواهد بود

ثبت نام نهایی به صورت حضوری انجام می گردد لذا همراه داشتن کارت ملی و یک قطعه عکس الزامی است .

پس از ثبت نام و واریز وجه امکان انصراف و استرداد وجه مقدور نمی‌باشد و فقط در مواقع خاص امکان حضور در دوره جایگزین میسر است .

کسب نمره ۶۵ از ۱۰۰ به منظور صدور گواهی پایان دوره نیاز می باشد .

 

 • تعهدات موسسه در قبال دانشجو

  موسسه متعهد است که اطلاعات مشاوره ای در خصوص دوره مورد تقاضای دانشجو را در اختیار ایشان قرار دهد .

  موسسه متعهد است در قبال پرداختهای دانشجو بابت شهریه رسید مستند ارائه نماید .

  موسسه متعهد است در صورتی که برای دانشجوی ثبت نامی مشکلات جسمی یا پزشکی با گواهی معتبر پیش آمد،نسبت به شرکت دادن دانشجو در دوره جایگزین اقدام نماید.

  موسسه متعهد است که مدرس مناسب جهت تدریس دوره مورد نظر متقاضی را انتخاب نماید . میزان توانایی و مهارت مدرس به وسیله برگزاری نظر سنجی دوره  پس از طی ۵ الی ۱۰ ساعت از کلاس (حدودا جلسات سوم دوره های ترمیک ) ارزیابی می گردد .

  موسسه متعهد است در صورت ضعف مهارت فنی مدرس و یا نقص انظباطی مدرس ، مدرس دیگری را جهت اتمام دوره جایگزین و یا دانشجویان دوره را در دوره  مشابه دیگری ادغام نماید .

  موسسه متعهد است سرفصلهای دوره را به دانشجو ارائه نماید .

  موسسه متعهد است تجهیزات فنی مورد نیاز دوره را که از طرف مدرس قبل از شروع دوره درخواست داده شده است را فراهم نماید .

  موسسه متعهد است که یک نفر پشتیبان فنی جهت رفع مشکلات احتمالی در کلاس را انتصاب نماید .

  موسسه متعهد است که تغییر برنامه جلسات کلاس را از طریق اطلاعات تماسی که دانشجو در فرم ثبت نام خود درج نموده به ایشان اطلاع رسانی نماید.

  موسسه متعهد است که لیست حضور و غیاب دانشجویان به همراه نمرات و نظر سنجی دوره را در اختیار محل کار فرمای دانشجو قرار دهد

  موسسه متعهد است در صورت کسب حداقل نمره ۷۵ واحد از ۱۰۰ واحد امتحان پایان دوره ، ظرف مدت یک ماه نسبت به صدور مدرک دانشجو اقدام نماید .

 • تعهدات دانشجو در قبال موسسه

  دانشجو متعهد است که دوره پیش نیاز مربوط به دوره مورد تقاضای خود را گذرانده باشد . در غیر این صورت مسئولیت مفید نبودن دوره به عهده دانشجو است

  دانشجو متعهد است که اطلاعات لازم در فرم ثبت نام را به صورت صحیح و کامل درج نماید تا در خصوص اطلاع رسانی موسسه ، صدور مدرک و مراتب حقوقی

  خللی ایجاد ننماید . در ضمن دانشجو با ثبت نام خود رسما موافقت خود را با ارسال پیامهای اطلاع رسانی اعلام می نماید .

  دانشجو متعهد است که مراتب بعدی ثبت نام شامل ارائه مدارک لازم مانند عکس ، کپی مدارک شناسایی و تسویه حساب کامل و تاییدیه واحد مالی موسسه جهت حضور در کلاس را به نحو احسن انجام دهد

  دانشجو آگاه است که پس از ثبت نام امکان انصراف و استرداد شهریه به هیچ عنوان میسر نمی باشد،دانشجو متعهد می شود که به هرگونه تصمیمات موسسه در قبال برگزاری کلاس تمکین نماید.تنها درصورت بروز مشکلات پزشکی جهت عدم امکان حضور با ارائه مستندات پزشکی معتبر می تواند درخواست جابجایی دوره نماید.

  دانشجو متعهد است که نظر خود را در خصوص مدرس و شرایط برگزاری دوره از طریق درج در فرم های نظر سنجی به موسسه اعلام نماید . در غیر این صورت موسسه در قبال نارضایتی دانشجو مسئولیتی نخواهد داشت .

  دانشجو متعهد است در صورت صلاحدید موسسه در خصوص جایگزینی مدرس و یا تشکیل جلسات فوق العاده و یا تغییرات زمان بندی دوره از تصمیمات موسسه تمکین نماید .

  دانشجو متعهد است هنگامی که به دلایل کاری یا شخصی امکان ادامه حضور در دوره را ندارد ، مانند سایرین به تعهدات خود در هنگام ثبت نام پایبند باشد

  دانشجو متعهد است به هیچ نوعی ضبط تصویری از کلاس را انجام ندهد و در خصوص ضبط صدای کلاس با مشاور دپارتمان خود هماهنگی لازم را انجام دهد

  بدیهی است که در صورت موافقت موسسه با ضبط صدا ، در اختیار قرار دادن آن به افراد خارج از کلاس ممنوع و امری غیر اخلاقی می باشد

  دانشجو متعهد است در تنظیمات سیستمها و تجهیزات در کلاس ، بدون هماهنگی با پشتیبان فنی موسسه تغییری ایجاد ننماید .

  دانشجو متعهد است در صورتی که خسارتی به کلیه تجهیزات و ادوات آموزشی موسسه وارد نماید ، مسئولیت جبران خسارت را بپذیرد .

  دانشجو متعهد است تنها سوالات محدوده سرفصلهای ارائه شده را مطرح نماید و در موارد طرح مشاوره ، پروژه ، خرید تجهیزات و ….. با موسسه هماهنگ نماید

  دانشجو متعهد است در حفظ نظم و آرامش کلاس نهایت تلاش خود را به کار گیرد . در غیر این صورت موسسه حق خارج کردن دانشجو از دوره را دارد

  دانشجو متعهد است در ۷۵ درصد تعداد جلسات دوره و حتما در جلسه امتحان پایان دوره جهت احراز صلاحیت دریافت مدرک شرکت نماید .

  دانشجو متعهد است در صورت دارا بودن شرایط دریافت مدرک پایان دوره ، درخواست مدرک خود را در موسسه و یا در سایت به صورت رسمی اعلام نماید

  دانشجو متعهد است که در حفظ و نگهداری مدرک خود کوشا باشد ، در غیر این صورت مدرک المثنی به هیچ وجه صادر نمی گردد .

5/5 ( 2 بازدید )

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۹,۰۷
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

Top