دوره VBA IN EXCEL - آموزشگاه ویستا
دوره VBA IN EXCEL

دوره VBA IN EXCEL

دوره ی آموزشی VBA IN EXCEL از جمله دوره هایی است که در زمینه ی برنامه نویسی، به کسانی که قصد توسعه ی فعالیت های خود از طریق نرم افزارهای برنامه نویسی را دارند، کمک بسیاری می کند.
این دوره همانطور که از اسم آن مشخص است، برنامه نویسی در محیط VBA برای نرم افزار پر قدرت اکسل را به شما آموزش می دهد و کسانی که می خواهند از اکسل به طور کامل استفاده کنند، این دوره می تواند برایشان بسیار مفید واقع شود.
شرکت مایکروسافت که ارائه کننده ی بسیاری از نرم افزارهای کاربردی همانند اکسل می باشد، در همه ی محیط هایی که ارائه کرده است، بخشی را برای برنامه نویسی به زبان VBA (VISUAL BASIC FOR APPLICATIONS) اختصاص داده است که برنامه نویسان می توانند با استفاده از آن، نرم افزارهای مایکروسافت را به اندازه ی یک نرم افزار جداگانه گسرتش دهند. از جمله سرفصل هایی که در این دوره به شما آموزش داده می شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:
آشنایی با پنجره Visual Basic Editor ، متغیرها, ثابت‏ها, آرایه‏ ها و انواع داده‏ ها ، ماژول‏ها, توابع و سابروتین‏ها، ساختارهای تصمیم‏ گیری، توابع رشته‏ ای، توابع Date & Time، عملگرها، خطازدایی، کنترل‏های محاوره ‏ای، اشیاء اصلی در مدل شیء اکسل، برقراری ارتباط با دیگر برنامه های Office، کار با پایگاه داده ها ، API ، Class Modules ، انیمیشن، مثال های عملی در کاربرد VBAو….
در حقیقت این دوره به بسط و گسترش دادن کار مهندسان، حسابداران و به طور کلی تمامی کسانی که از اکسل برای انجام کارهای سازمانی و اداری و روزمره ی خود استفاده می کنند، می پردازد و به شما اجازه می دهد تا از یک نرم افزار، با برنامه نویسی خاص، به اندازه ی چندین نرم افزار استفاده کنید.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۱۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top