دوره TFS - آموزشگاه ویستا
دوره TFS

دوره TFS

دوره ی آموزشی TFS (TEAM FOUNDATION SERVER)، از جمله دوره هایی است که در راستای PROGRAMMING به علاقمندان این دوره ها پیشنهاد می شود.

در این دوره شما با پلت فرم TFS که یک پلت فرم همکاری در هسته ی MICROSOFT ALM به شمار می رود، آشنا می شوید. ALM به معنی مدیریت چرخه ی زندگی نرم افزار می باشد (APPLICATION LIFECYCLE MANAGEMENT) که در این دوره با چگونگی استفاده از آن آشنا خواهید شد. همچنین علاوه بر ALM، شما با چگونگی کارکرد TFS2012 نیز آشنا خواهید شد. همچنین گذراندن این دوره، امکان همکاری در چندین IDE با پلت فرم های محلی یا cloud را نیز ، فراهم می سازد تا بتوانید به طور موثری پروژه های نرم افزاری را در طول کل چرخه حیات آن مدیریت کنید.

این دوره توسط VISUAL STUDIO ارائه شده است و برای کسانی می تواند مفید واقع شود که تجربه ی تولید نرم افزار در محیط های وب یا ویندوز را داشته باشند و با وارد شدن به این کارگاه، بتوانند به طور تخصصی این مطالب را دنبال کنند. هدف اصلی از ارائه ی این دوره، دانش کامل در مورد TFS می باشد اما اهداف کلی این دوره، نصب اصولی یک سرور TFS، ساخت اولین پروژه، تنظیمات دسترسی به پروژه و… می باشند.

بیشتر بخوانید:  دوره PYTHON

شما در این کارگاه، به طور تخصصی با ALM، سورس کنترلرهای متفاوت، TFS، ارکان و فرایندهای توسعه نرم افزار و بسیاری مطالب دیگر آشنا خواهید شد که می توانند در راه اندازی و مدیریت یک TFS به شما بسیار کمک کنند.

آموزش تئوری و تفهیمی همراه با کارگاه عملی، از جمله مزایایی است که این دوره برای کسانی که علاقمند به مباحث TFS هستند و برنامه نویسان و مدیران پروژه ای که قصد استفاده از آن را در پروژه های خود دارند، در نظر گرفته است.

0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۲۰
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

دوره XML

دوره ی آموزشی XML WEB SERVICE AND SERVER COMPONENTS WITH MS C#.NET از جمله دوره ...
دوره XML
1 امتیاز 5 ستاره

دوره MVC 5.2

دوره ی آموزشی MVC 5.2 به همراه آژاکس و جی کوئری و بوت استرپ، از ...
دوره MVC 5.2
امتیاز

دوره PYTHON

دوره ی آموزشی  PYTHONیکی از دوره های برنامه نویسی است که در رسته ی دوره ...
دوره PYTHON
امتیاز

دوره PHP

دوره ی آموزشی PHP از جمله دوره های مرتبط با مبحث PROGRAMMINGمی باشد که به ...
دوره PHP
امتیاز
جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top