دوره Software Requirement Analysis Practical Approach - آموزشگاه ویستا
دوره Software Requirement Analysis Practical Approach

دوره Software Requirement Analysis Practical Approach

دوره ی آموزشی Software Requirement Analysis Practical Approach از جمله دوره هایی است که به شما در زمینه ی طراحی و تولید و تحلیل نرم افزار بسیار کمک خواهد کرد و از اهرم های پیشرفت هر مهندس نرم افزار در زمینه ی کاری خود می باشد.

همانطور که از Software Requirement Analysis Practical Approach این دوره پیداست، در این دوره به شما روش های کاربردی تحلیل نیازمندیهای نرم افزار، آموزش داده می شود و از شما انتظار می رود که در انتهای این دوره بتوانید از این روش ها در زمینه های کاری خودتان استفاده کنید. در حقیقت تحلیل گران نقش مهمی در پروژه های تولید نرم افزار به عهده دارند و باید بدانند که چگونه از این نقش خود در پروژه ها برای بهبود اوضاع و پیش برد اهداف، استفاده کنند. کارل ای ویگرز جمله ی معروفی دارد که می گوید: اگر نیازمندی ها را به درستی شناسایی نکنید، خوب انجام دادن بقیه پروژه، دیگر اهمیتی نخواهد داشت.

در حقیقت قدم اول در انجام هر پروژه، دانستن نیازهای موجود در آن پروژه است و تا تحلیل گران کار خود را در تحلیل نیازمندی های موجود در پروژه انجام ندهند، پیش برد اهداف پروژه نمی تواند مسیر درست خود را طی کند. به همین منظور است که وجود چنین دوره هایی که به شما روش های کاربردی تحلیل نیازمندیهای نرم افزار را آموزش می دهد، به عنوان یک نیاز در بین مهندسین نرم افزار دیده می شود. هدف عمده ی این دوره نیز آموزش روش ها، تکنیک ها و ابزارهای تحلیل نیازمندیها در قالب مباحث تئوری و علمی و همچنین کارگاه های عملی است. اما مخاطبین اصلی این دوره نیز تحلیل گران سیستم های نرم افزاری هستند، ولی با شرایط موجود در این دوره می توان گفت که بسیاری از افراد دیگر همانند طراحان و برنامه نویسان نرم افزارها، مدیران پروژه های توسعه نرم افزار ونیز می توانند در این دوره ها شرکت کرده و بهره ببرند.

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۲۸
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top