دوره +Security - آموزشگاه ویستا
دوره +Security

دوره +Security

دوره +Security کامپتیا با هدف آموزش مبانی امنیت به کلیه متخصصین فن آوری اطلاعات ایجاد گردیده است.
یکی از نقاط تمرکز دوره بر روی واژگان و اصطلاحات فنی امنیت و همچنین آشناسازی متقاضیان با انواع تهدیدات امنیتی سیستم ها می باشد .
بسیاری از مدارک بین المللی ، +Security را به عنوان پیشنیاز مدارک خود و برخی آن را به جای یک آزمون در سری آزمون های خود محسوب می نمایند. به عنوان مثال مدرک +Security به عنوان یکی از آزمون های انتخابی در سری MCSE 2003/MCSA 2003 در گرایش امنیت توسط مایکروسافت پذیرفته می گردد .
دوره امنیت شبکه اولین دوره برای کسانی است که در زمینه امنیت شبکه های کامپیوتری مشغول به فعالیت میباشند. در این دوره با مفاهیم امنیت شبکه، سرویسها و تجهیزات مربوطه آشنا میشویم.
این دوره شما را با مفاهیم کلی شبکه و ایمن سازی آن آشنا میسازد تا به راحتی بتوانید دانش مربوطه به ایمن سازی را از طریق بکارگیری سرویسهای لازم بر روی هر نوع سیستم عاملی مانند Windows, Linux, پیاده سازی نمایید.
پیش نیاز این دوره آشنایی کافی با مباحث شبکه در حد Core مایکروسافت (حداقل دوره های Client و Server ازسری مایکروسافت) ،آشنایی کافی به زبان انگیسی ،از آنجا که این دوره خود پیش نیاز سایر دوره های امنیت شبکه می باشد لذا نیاز به پیشنیاز تخصصی خاصی در زمینه امنیت شبکه نداشته و بهترین نقطه شروع برای ورود به عرصه مدارک تخصصی امنیت شبکه می باشد.
مخاطبین این دوره متخصصین فناوری اطلاعات،علاقمندان به دوره های امنیت هستند.

بیشتر بخوانید:  دوره +Security
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۶
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top