دوره security microsoft - آموزشگاه ویستا
دوره security microsoft

دوره security microsoft

شرکت مایکروسافت به عنوان بزرگترین تولید کننده نرم افزار در دنیا شناخته می شود با توجه به گوناگون بودن محصولات این شرکت ،افراد برای کارکردن و استفاده از این محصولات نیاز به دانش و تجربه دارند که این دانش و تجربه در قالب دوره های آموزشی مایکروسافت حاصل می شود .
در راستای افزایش استفاده از اینترنت و افزایش اطلاعات ، توجه به امنیت شبکه نیز اهمیت بیشتری می یابد . دوره Security Pack 2008 به دانشجویان دانش و مهارت لازم جهت طراحی و گسترش راه حل های Web Access ، Remote Access و Mail Protection را آموزش می دهد و آنان را قادر می سازد که ملزومات و تصمیمات مورد نیاز جهت طراحی مناسب در طی پردازش اطلاعات امنیتی را کسب کنند .
همچنین با توجه به حسن شهرت و سابقه طولانی و بکارگیری سیستم های عامل و سرویس های مایکروسافت در کلیه شبکه های دنیا ، در این حوزه نیز security microsoft به عنوان یکی از محصولات شناخته شده و پرکاربرد دنیا در این حوزه محسوب می گردد .
پیشنیاز این دوره ترجیحا آشنایی با مبانی شبکه و سرویس های زیرساختی مایکروسافت و سکوریتی و آشنایی با مباحث ابتدایی امنیت در حوزه سیستم های مایکروسافتی میباشد.
مخاطبین این دوره نیز متخصصین شبکه، مدیران امنیت اطلاعات ، متخصصان امنیت ، علاقه مندان به مباحث امنیت شبکه ، مباحث فنی و تجهیزات امنیت شبکه هستند.

بیشتر بخوانید:  دوره Exchange 2013
0/5 ( 0 بازدید )

دیدگاه مشتریان

جزئیات مطلب

تاریخ انتشار:
۹۷,۰۳,۰۹
برچسب ها

ورکشاپ Adobe Premiere pro

مطالب مرتبط

جدیدترین محتوا های وبلاگ را از این به بعد به صورت پادکست گوش دهیدشروع
+ +
Top